Як зробити стрибок на скейті без наслідків?

як зробити стрибок на скейті без наслідків?

Вам знадобиться
 • Скейт
 • Деталі для скейта
Інструкція
 • . 1

  Багато спортсменів рано чи пізно хочуть підняти планку, зайнятися улюбленою справою серйозніше. Скейтери піднімають планку за допомогою екстремальних стрибків. Є кілька порад, як зробити стрибок на скейті максимально безпечно. Звичайний стрибок на скейті називається оллі. Техніка виконання така: 1. Спочатку потрібно навчитися балансувати на скейті, коли одна нога стоїть на хвості дошки, а інша на середині. 2. Наступне рух: скейтер клацає хвостом по землі і швидко підстрибує. Під час стрибка передня нога повинна просунутися трохи вгору. 3. Приземлятися потрібно на зігнуті ноги.

 • . 2

  Як зібрати скейт самому? Щоб зібрати скейт, потрібна безпосередньо дошка, на яку зверху кріпиться шкурка — плівка, яка допомагає ногам не ковзати. Друга основна деталь скейта — колеса. Щоб зібрати колеса, потрібно на підвіску надіти підшипник, а потім колесо. Колесо закріплюється ще одним підшипником і завінчівается гайкою. Коли чотири колеса закріплені, їх прикручують до скейту. Скейт готовий.

 • . 3

  Коли скейт зібраний, важливо знати, як налаштувати скейт. Найголовніше — налаштувати підвіску. Занадто затягнута підвіска завадить повертати, а розслаблена посприяє швидшому викривлення коліс, але додасть маневреності скейту. Сила, з якою затягують підвіску, залежить від рівня майстерності скейтера. Чим більше досвід скейтера, тим сильніше затягують підвіску.

 • . 4

  Як зробити рампу для скейтаДля початку потрібно вирізати бічні стінки, що слугуватимуть підйомом. Потім робиться каркас. Він може виглядати так само, як і звичайні сходинки. Після того, як сходинки і боки готові, необхідно влаштувати платформу зверху. Такі дві піднімаються частини рампи потрібно застелити плоскими, тонкими і широкими дошками. Після цього робиться рівна частина між двома підвищеннями. Всі пропорції необхідно підбирати, виходячи з майбутніх розмірів рампи.

 • . 5

  Є способи, як гальмувати на скейті, щоб нічого собі не пошкодити. 1. Гальмувати ногою. Під час гальмування ногою потрібно весь вага перемістити на передню ногу, розгорнувши її. Задня нога в цей час гальмує. 2. Гальмувати за допомогою повітря. Під час їзди на скейті, руки потрібно відчинити, а футболкою можна зробити імпровізований вітрило, тоді рух поступово буде сповільнюватися. 3. Зміна напрямку. Під час їзди, наприклад, повертають або роблять зигзаги. Можна навіть зістрибнути зі скейта в русі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :