Як зробити своїми руками нашийник для кролика?

як зробити своїми руками нашийник для кролика?

Вам знадобиться
 • Щільна тканина
 • Стрази
 • Нитки
 • Ножиці
 • Застібка
Інструкція
 • . 1

  У тварин, як і у людей, є своя мода, тому, якщо красивого і стильного нашийника не було знайдено в зоомагазині, то можна спробувати зробити його самостійно. Для цього буде потрібно досить щільна тканина, нитки і голка, прикраси, якщо потрібно, і застібка. Детальна інструкція того, як зробити своїми руками нашийник, досить-таки проста. Спочатку вимірюємо шию вихованця і вирізаємо тканину, додаючи 2 — 3 сантиметри. Зшиваємо тканину в єдине ціле, приклеюємо застібку і прикрашаємо за допомогою намистин, страз і т. д.

 • . 2

  На жаль, перш ніж надіти на свого вихованця нашийник, належить довго помучитися, оскільки не всі вони люблять їх носити, особливо кішки. Так, як одягати нашийник на кішку, щоб не нашкодити ні собі, ні їй? Для початку, потрібно помістити на нашийник номер телефону, щоб людині, які її надує у разі втрати, було легко повернути вихованця господарям. Одягати потрібно дуже акуратно, а привчати кішку до нашийника поступово. Наприклад, 1 тиждень носити тільки 1 годину в день, а потім збільшувати кількість годин шкарпетки.

 • . 3

  Залежно від того, який вихованець, існують свої правила, як одягати нашийник на нього. Наприклад, собаки досить легко переносять носіння ошийника. Кішки більш вибагливі в цій справі, тому їх потрібно привчити поступово. Кролики, тхори та інші гризуни спочатку можуть стягати нашийник, але за 2 тижні звикнуть до нього, і не будуть доставляти проблем своєму господареві. Маленькі собачки, такі як шпіци, йоркширські тер’єри та інші, невибагливі, звикли «підкорятися» господареві і тому надіти на них нашийник не складе особливих труднощів.

 • . 4

  У зоомагазинах зараз є величезна кількість аксесуарів, одним з яких є нашийник. Але залежно від тканини, дизайну та інших аспектів ціна нашийника може шокувати, тому, щоб зберегти бюджет в нормі, можна зробити нашийник самостійно. Так як для кожної тварини існують свої правила виготовлення нашийника, перед тим, як зробити нашийник для улюбленця, потрібно почитати всі особливості виду і породи тварини і дотримуватися їх. Так, для великих собак потрібна більш щільна і надійна тканина, так як міцні зуби можуть просто зіпсувати нашийник. Кішки віддають перевагу більш м’які тканини, які будуть майже непомітними при носінні. Для гризунів краще вибирати нашийники з шкірозамінника або замші.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :