Як зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах самостійно?

як зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах самостійно?

Вам знадобиться
 • Хна
 • Трафарет
 • Стрази
 • Фарби
Інструкція
 • . 1

  Кожному хочеться виділятися з загальної сірої маси і для цього можна використовувати татуювання. Однак не всі хочуть нанести на шкіру малюнок, який залишиться на все життя. Але не варто засмучуватися, адже знаючи як в домашніх умовах зробити тимчасове тату, можна не переживати про те, що малюнок не змиється. Не дуже велике татуювання, яка буде добре вписуватися в загальний стиль, вона зможе надати образу додаткову екзотичність і оригінальність. До того ж сьогодні є прекрасна можливість самостійно вдома зробити красиву татуювання, яка через деякий час самостійно зійде з шкіри. Малюнок можна наносити за допомогою хни і спеціального трафарету, щоб татуювання вийшла акуратною, але можна її зробити і без застосування хни.

 • . 2

  Перед тим, як задаватися питанням, як робити тимчасові татуювання в домашніх умовах, треба не забувати і про підготовчий етап. Треба правильно підготувати поверхню шкіри до подальшого нанесення малюнку, так як саме від цього залежатиме як довго протримається така татуювання. Спочатку треба прийняти душ, можна ванну. Це необхідно зробити для того, щоб з поверхні шкіри видалити всі омертвілі частинки. Також знадобиться використовувати простий скраб для тіла, який допоможе зробити поверхню шкіри ідеальної рівної, завдяки чому малюнок вийде красивим і чітким. Татуювання можна робити самостійно або попросити знайомого, якщо з’явилося бажання нанести малюнок, наприклад, на спину або плече, що робити самому буде не дуже зручно.

 • . 3

  Як тільки шкіра буде підготовлена, необхідно визначитися з тим, де саме буде розташовуватися сам малюнок. Найкраще зупинити свій вибір на тих ділянках, де татуювання постійно не контактуватиме з одягом або якимись аксесуарами, завдяки чому малюнок на коді протримається максимально довго. Також варто відмовитися від нанесення малюнка на ті ділянки, де є складки шкіри, так як в цьому випадку малюнок буде виглядати не дуже красиво. Ідеальним варіантом буде зупинити свій вибір на області зап’ястя, щиколотки, а в літній час прекрасно підійде область лопатки або плече. Як тільки місце для майбутнього малюнка буде вибрано, можна починати задумувати і про те, як зробити тимчасове тату в домашніх умовах і що для цього буде потрібно.

 • . 4

  Поверхня шкіри, де перебуватиме малюнок, необхідно обробити якимось тоніком або лосьйоном, який включатиме до свого складу спирт. Це необхідно для того, щоб знежирити шкіру, завдяки чому малюнок ляже максимально рівно. На наступному етапі можна повністю віддатися фантазії і творчості. Адже якщо було прийнято рішення створити тимчасову татуювання без використання хни, тоді можна застосовувати різноманітні фарби, маркер, перекладні стрічки, а також яскраві стрази (останній варіант найбільше підходить для дівчат). Можна створити гліттер-тату, тобто із застосуванням фарб. Щоб виконати даний вид тату, знадобиться придбати спеціальний клей, а знайти його можна в спеціалізованих інтернет-магазинах або салонах тату.

 • . 5

  Отже, як зробити тимчасову тату в домашніх умовах з застосуванням фарб? Як тільки буде знайдений спеціальний клей, його можна сміливо наносити на шкіру, так як він є гіпоалергенним. Однак, якщо залишилися невеликі сумніви, тоді варто нанести трохи клею на зап’ясті — якщо ж з’явиться печіння або свербежу, тоді алергічної реакції не буде і можна сміливо приступати до наступного етапу створення тату. На заздалегідь очищену поверхню шкіри наноситься цей клей із застосуванням тонкіша пензлика. Після того як буде повністю завершена ця важка робота, треба залишити клейову основу на деякий час, щоб злегка підсохла. Потім клей присипається закрепителем, якщо ж є бажання зробити малюнок більш яскравим, тоді можна нанести трохи блискіток, поки клей не встиг засохнути.

 • . 6

  Гліттер-тату зможе протриматися на шкірі до 12-ти днів, залежно від того, як часто буде прийматися душ і наскільки добре була знежирена поверхню шкіри. Можна зробити й інший вид тимчасової татуювання, а саме аеротату, для створення якого знадобиться взяти спеціальний трафарет з уже готовим малюнком. Саме цей малюнок приклеюється до вже підготовленої поверхні шкіри, а за певними контурам необхідно нанести обрану фарбу. Не рекомендується відразу намагатися відклеїти трафарет, так як малюнок може вийти трохи розмазаним. У той час, поки фарба буде трохи підсихати, необхідно взяти чисту ватку і нанести на неї трохи спирту, а потім обробити поверхню шкіри за межами трафарету, на яку могла потрапити фарба.

 • . 7

  Багатьом дівчатам доведеться за смаком так звана кришталева татуювання, для виконання якої застосовуються не тільки стрази, а й дорогоцінні камені. Такий малюнок можна зробити і самостійно вдома. Кришталеве тату зможе протриматися на шкірі від декількох днів і до двох або трьох тижнів. Однак, для того щоб стрази протрималися на поверхні шкіри як можна довше, треба поводитися з ними з особливою обережністю. Для того щоб продовжити такому оригінальному малюнку «життя», рекомендується під час прийняття ванни або душу, місце тату заклеювати простий клейонкою. Також такий вид тату підходить для жаркої пори року, коли шкіра практично не буде стикатися з одягом. Прикрасити своє тіло тимчасовими татуюваннями можна і самостійно вдома, при цьому не обов’язково використовувати хну.

 • . 8

  Однак, татуювання зроблені з використанням хни протримаються набагато довше. Треба знати, як правильно розвести хну для створення малюнка, правильно підготувати шкіру, а також не забути провести тест на чутливість. Варто враховувати, що для людей з дуже чутливою шкірою, застосовувати хну строго протипоказано, так як вона може спровокувати прояв досить сильною шкірної алергії, позбутися якої буде досить важко.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :