Як зробити томатний сік з томатної пасти?

як зробити томатний сік з томатної пасти?

Вам знадобиться
 • Томатний сік
 • Вода
 • Сіль
 • Перець
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб приготувати з томатної пасти сік, необхідно: · Розвести її водою кімнатної температури (бажано кип’яченою). · Додати сіль і перець за смаком. Що стосується пропорцій, то тут необхідно спиратися на наступні критерії: · Вихідну густоту самої пасти (цей показник може сильно варіюватися залежно від виробника). · Необхідна ступінь насиченості готового продукту.

 • . 2

  Як зробити томатний сік правильно? Найкраще починати розбавляти потроху. Наприклад, на одну частину пасти взяти одну третю частину води, ретельно перемішати, при необхідності додати ще рідини і так до повної готовності.

 • . 3

  У загальному випадку всі соки хороші. Але в деяких ситуаціях їх прийом може завдати шкоди здоров’ю. Взяти хоча б напій з моркви. Начебто дуже корисний для здоров’я продукт. Люди, не знайомі з тим, як пити морквяний сік, можуть подумати, що в даному випадку діє правило «хорошого багато не буває». Але, це не так. Зловживання може призвести до різкого спаду активності, головних болів і позначитися у вигляді такого косметичного дефекту, як жовтяничний колір шкіри.

 • . 4

  Добова норма томатного соку становить не більше однієї склянки в день. При захворюваннях шлунково — кишкового тракту від «помідорового задоволення» краще відмовитися або звести його вживання до мінімуму.

 • . 5

  Питання про те, як зробити вино з соку, не втрачає актуальності. Алкоголь такого виду вважається натуральним і внаслідок цього благотворним для здоров’я. У якій-то мірі — це і насправді так. Але з невеликим застереженням: доза, здатна справити позитивний вплив на організм, не повинна перевищувати 100 — 200 мл. на добу. У розглянутому випадку рецепт наступний: · Томатний сік, отриманий з чотирьох кілограм овочів, перемішати з 4. ст. цукру, 1 ст. л. дріжджів і соком, вичавленим з двох лимонів. · Отриману масу поставити на бродіння. · Через три — чотири дні вино перелити в бочку, закупорити її і залишити на шість місяців доходити до готовності.

 • . 6

  Тепер читач знає вино з томатів як зробити, апельсиновий сік, яблучний, морквяний — будь-який з них можна взяти в якості основи для виготовлення смачного алкогольного напою. Тільки технологія буде трохи інша. За аналогією можна використовувати буряковий сік. Як пити вино з помідорів? Та так само як і всі інші вина: невеликим порціями, за смачним і ситним обідом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :