Як зробити торт з мастики; як зробити мастику для торта?

як зробити торт з мастики ; як зробити мастику для торта?

Вам знадобиться
 • Торт
 • Мастика
Інструкція
 • . 1

  Одним з дуже довгоочікуваних подарунків на будь-який з свят є торт. Однак, торт не звичайний, а дуже гарно прикрашений. Завдяки такому чудесному матеріалу, як мастика, торти стали не просто смачним блюдом, але і твором мистецтва. Використовувати мастику в якості прикраси для пирогів, короваїв та святкових тортів стали після появи у продажу зефірних цукерок маршмеллоу. Це свого роду основа для мастики, адже за її рахунок тримається вся композиція. У продажу маршмеллоу можна знайти білі і різнокольорові. Незважаючи на те, що кольорові цукерки не сильно яскраві, для мастики слід купувати саме білі маршмеллоу. Таким чином, при фарбуванні мастики можна домогтися чистого кольору без домішок. Для приготування класичної мастики починаючому кондитерові знадобиться пакетик цукерок маршмеллоу, цукрова пудра і лимонний сік. На самому початку, зефірні цукерки поміщають в глибокий посуд і плавлять в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Далі в розплавлені маршмеллоу потрібно всипати дрібку лимонної кислоти. Для того щоб цукерки стали однорідною масою необхідно скористатися лопаткою.

 • . 2

  Після того, як цукерки стали однорідною масою, в них поступово всипають цукрову пудру і вимішують мастику, як тісто. Кондитери рекомендують змочити руки маслом, тоді мастика НЕ БУДЕ липнути до рук. Якщо мастика повинна бути кольорова, то в процесі замісу в тісто по краплі додають харчовий барвник. Не варто відразу додавати багато фарби, адже коли мастика буде готова, може виявитися, що колір занадто темний. Перед тим, як зробити торт з мастики, необхідно підготувати коржі, попередньо Перемазати їх кремом. Для того, щоб створити полотно з мастики, яке стане основою композиції, тісто розкачують спеціальної гойдалкою. При цьому необхідно стежити за товщиною розкатаного пласта. Справа в тому, що занадто товстий шар мастики може перебити смак самого торта. Ідеальна для цього товщина половина сантиметра. Після того, як пласт розкатали, його потрібно перенести на торт. Кондитери новачки часто роблять помилку, намастивши верхній шар торта кремом. Справа в тому, що при контакті з вологим і жирним складом мастика в кращому випадку потече, і не буде триматися, а в гіршому просто розтане. Перше правило у поводженні з цим крихким матеріалом говорить: «Мастика лягає тільки на чистий корж, без масляного або будь-якого іншого крему».

 • . 3

  Для того щоб перенести розкачане полотно, потрібно бути гранично акуратним. Не виключено, що це вийде не з першого разу. Розкотивши шар мастики в нього потрібно звернути гойдалку і вже над тортом, гойдалку повільно розгорнути. Після цього мастика акуратно за допомогою рук або спеціального прасування для мастики розгладжується на поверхні торта. Коли разглажени верх, потрібно зрівняти боки торта, при цьому внизу відрізавши зайве. Ось таким, здавалося б, нехитрим чином можна зробити торт, прикрашений мастикою. Після кількох вдалих спроб його зробити, багато кондитери погоджуються, що мастика самий хороший матеріал для прикраси кондитерських виробів. Отже, основа для прикраси готова, і тепер можна приступати до виготовлення дрібних прикрас. Торт, прикрашений мастикою потрібно оберігати від впливу вологи, так як цукрова пудра в її основі може підтанути. Під час ліплення, мастика може остигнути і з нею стане важко працювати. У цьому випадку, її просто гріють в руках, або в духовці. У цьому мастика схожа на пластилін.

 • . 4

  Кріпляться елементи мастики один до одного за допомогою цукрового розчину. Однак є й такі майстри, які просто зволожують ту частину фігурки, якій вона буде прикріплена. Після того, як елементи з’єднають, мастика висихає, і елемент залишається на новому місці, але якщо мова йде про особливо великі фрагментах прикрас, то кріпити їх на торт потрібно перед самою подачею на стіл, тому що через вологи прикраса просто відпаде. Цікаво, що мастика це матеріал, який в готовому вигляді може зберігатися кілька місяців. Прикраси з цього матеріалу навіть можна готувати про запас, якщо раптом залишилися шматочки від попереднього торта, які шкода викидати. При виготовленні окремих елементів, якими буде прикрашатися торт, необхідно звернути увагу, до якого торжества, він запланований. Якщо свято у дитини, то чудовою ідеєю буде зробити торт у вигляді улюблених дитячих мультиплікаційних героїв, таких як «Маша і ведмідь», «Спанч Боб», або «Лунтик». Для таких прикрас, потрібно взяти зображення з улюбленим героєм, і дивлячись на нього, виліпити щось подібне. Така прикраса як бант, зробить торт універсальним подарунком для свята. Якщо ж сам торт дарують на службі, то, в цьому випадку, вибирається фігура або символи, присутні в професії. Як видно зі статті, готувати мастику не складно, але разом з тим це дуже цікаве заняття, яким можна займатися всією сім’єю. Це буде чудовий відпочинок, з дуже смачним завершенням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :