Як зробити трафарет для букв, зробити трафарет тексту?

як зробити трафарет для букв , зробити трафарет тексту?

Вам знадобиться
 • Картон або пластик
 • Ріжучий інструмент
 • Маркер
Інструкція
 • . 1

  Творчі особистості навіть написання тексту не довіряють принтеру, а намагаються прикрасити цей текст своєрідними шрифтами і відтінками. Для цього вони придумують нові шрифти і роблять трафарети букв для написання цими шрифтами. Сам трафарет зробити нескладно. Набагато складніше намалювати красиві літери. Але для людини з творчим складом розуму це не проблема.

 • . 2

  Перед тим, як почати виготовлення трафарету, слід визначитися, з якого матеріалу буде робитися трафарет. Можна зробити трафарет з картону і пластика. З картону його зробити простіше, але трафарет з картону не підійде для написання фарбами, тому що він розмокне і зіпсується. А пластиковий трафарет підійде для написання будь-якими матеріалами і його в будь-який момент можна помити. Тому потрібно з’ясувати, які матеріали будуть використовуватися при написанні під цей трафарет і вибирати відповідну основу для роботи.

 • . 3

  Коли основа для роботи підібрана, можна починати робити трафарет букв для вирізання. Але спочатку потрібно намалювати літери на окремому аркуші паперу, щоб простіше було переносити їх на трафарет. Якщо трафарет буде робитися з прозорого пластика, то перенести літери на пластик можна, підклавши під нього лист з буквами і обвівши їх по контуру тонким маркером. Якщо ж трафарет з картону, то букви на папері доведеться попередньо вирізати, а потім обвести їх маркером на картоні.

 • . 4

  Отже, як зробити трафарет своїми руками, літери якого вже позначені на основі для трафарету? Якщо основа картонна, то вирізати літери трафарету краще за допомогою бритвеного леза або ножа для паперу. Ножицями вирізати трафарет не рекомендується, тому що контур букв може пошкодитися. При виготовленні трафарету з тонкого пластику, типу плівки, можна також скористатися ножем для паперу при вирізання букв. Але якщо трафарет робиться з товстого пластика, то просто ріжучими канцелярськими або бритвеними пристосуваннями обійтися не вийде.

 • . 5

  У такому випадку можна взяти старий, непотрібний ніж і, розжаривши його на вогні, вирізати кінчиком ножа букви трафарету. Пластик від нагрітого ножа буде легко плавитися і вирізання букв не потребують особливих зусиль. Після того, як букви вирізані, буквений трафарет готовий до застосування для творчої роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :