Як зробити трояндочку з атласної стрічки своїми руками?

як зробити трояндочку з атласної стрічки своїми руками?

Вам знадобиться
 • Стрічка
 • Нитки
 • Швейна голка
Інструкція
 • . 1

  Квіткова обробка ніколи не застаріє і буде завжди актуальною. Щорічно дизайнери використовують у своїх моделях і колекціях елементи рослинності — ознака життя і краси. Речі з подібною обробкою коштують досить дорого через складність ручної роботи. Замість того щоб купувати дорогу дизайнерську річ можна самим зробити прикраси на свої старі речі і таким чином оновити їх, використовуючи інструкцію як робити трояндочки з атласної стрічки. У магазинах все для рукоділля представлено безліч різновидів стрічок і широких, і вузьких, і однотонних і з візерунками, з різного матеріалу. Перед тим як заходити в такий магазин слід спочатку визначитися з темою оформлення та квітами, інакше на місці від великої різноманітності будуть розбігатися очі і зупинити свій вибір на чомусь одному буде дуже складно.

 • . 2

  Модними останнім часом стали прикраси з троянд. Існує кілька варіантів створення подібної обробки своїми руками. Перший спосіб включає основу з широкого типу стрічки. Її довжина повинна бути не менше 90 см, а ширина — 6, 5. Крім того знадобляться швейна голка і нитки під колір стрічки. Для заготівлі стрічка складається навпіл уздовж всієї довжини лицьовою стороною наверх, і зробити намітки. Кмітливість важливо почати під кутом в 45 градусів, після стрічка зметують по лінії кромки. У результаті виходить об’ємна стрічка, зметана з обох сторін під кутом. Далі найцікавіше: з одного кінця починають скручувати стрічку в бутон, причому з кожним витком його необхідно зшивати нитками. Стежки, щоб їх, було, не помітно робляться по лінії намітки. При обмотці важливо поправляти центр квітки, роблячи його більш природним.

 • . 3

  Другий спосіб формування бутона троянди це шток-троянда. Основна відмінність від троянди з широкої стрічки — відсутність яскраво вираженого бутона по центру. Знадобиться стрічка такої ж ширини, як і попередня — 6, 5 см, тільки довжина повинна бути не менше 50 см, нитки, швейна голка. Для того щоб сформувати стебло шток-троянди необхідно скласти стрічку по всій довжині навпіл лицьовою стороною всередину. Поставити мітки. Цього разу стрічка скручується дуже туго, після першого завитка. Тепер закріплювати нитками потрібно тільки після повного обороту, в кінці залишок стрічки акуратно підшивається. В даному випадку ширина стрічки може змінюватися. Таким типом троянд в основному прикрашаються великі об’єкти, наприклад, фіранки, дитячі ліжечка або сумки, будиночки для домашніх вихованців і т. д.

 • . 4

  Міні троянда — 3 метод, шиється з шовкових стрічок, ними часто прикрашають весільні келихи або блокноти. Ширина може бути на вибір головне, щоб довжина була в 10 разів більше. Якщо є ціла бобіна, то можна і не відрізати стрічку. Відступивши на півтора сантиметра, стрічка загортається по діагоналі, таким чином, виходить кут в 90 градусів. Далі її згортають на 3 обороту, утворюючи серцевину квітки. Тут також важливо фіксувати положення згорнутого відрізка. Потім трохи відігнувши вільний кінець, робляться обороти навколо бутона з подальшим їх закріпленням. Залишені заздалегідь 1, 5 см стрічки відрізаються. Цей шматочок відгинають і обмотують квітка. Зайві кінці відрізаються і підшиваються.

 • . 5

  Четвертий і найскладніший варіант — троянда-плісе. Щоб прийматися за виготовлення подібного типу квітів, необхідний досвід і гранична уважність. У даному випадку підійде такий матеріал стрічок, як органза, наприклад. Ширина не більше 1 см. Спочатку стрічка загинається під прямим кутом в 90 градусів. Нижню частину загинається наверх з урахуванням того ж кута. Далі вільний кінець знову загинається наверх, при кожному загині необхідно постійно притискати складений відрізок. Зробити ще кілька кроків, щоб утворилося всього 16 загинів. Після кінчики складеної стрічки затискаються, і відпускається середина. Потім один кінець акуратно підтягується, а другий міцно дотримується доти, поки не вийде квітка. Після того, як кінці з’єднані, троянда прошивається повністю наскрізь з усіх боків.

 • . 6

  Останній спосіб як зробити трояндочки з атласної стрічки є дуже практичним, так як квітка троянди робиться з клаптиків. Довжина шматочка стрічок повинна бути близько 10 сантиметрів. Рози такого типу виходять цікавими, тому що використовується кілька кольорів і видів матеріалу. Крім клаптиків знадобляться шпильки, голка і нитки в тон завершального кола. Бутон формується за простою схемою: згинається кінець стрічки під кутом в 90 градусів. Кут повторно загинають і фіксують шпилькою і ниткою. Другий кінчик піддається такої ж операції. Далі робляться пелюстки. Другий відрізок стрічки згинається з двох сторін під прямим кутом, закріплюється шпильками, а довгий край зметують і трохи збирається. Одержаний пелюстка прилаштовується до середині квітки. З іншими пелюстками проводиться ті ж дії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :