Як зробити тумбу під раковину з підручних матеріалів?

як зробити тумбу під раковину з підручних матеріалів?

Вам знадобиться
 • Кухня і раковина
 • Дошки, рейки, невеликий лист ДСП, навіси для дверки
 • Інструменти: молоток, пила, плоскогубці, цвяхи, шурупи, стамеска
 • Інша кухонні меблі, поруч з якою і устанавляівается раковина
Інструкція
 • . 1

  Як зробити тумбу під раковину з підручних матеріалів? У багатьох випадках тумбу під кухонну раковину доводиться робити самому, з тих матеріалів, які є під рукою. Немає коштів на дорогий кухонний гарнітур, невелика кухня, в яку не поміщається стандартна фабричні меблі, кухня на дачі, куди неохота везти дорогу покупну меблі — ці та інші причини можуть стати приводом до того, щоб задуматися над питанням про те, як зробити тумбу під раковину самостійно, з підручних матеріалів.

 • . 2

  Точні виміри. Насамперед, необхідно гранично точно виміряти той простір, куди буде вбудовуватися раковина разом з тумбою. Вимірювання досить прості, адже всі три площини будуть мати прямокутну форму, але тут важливо врахувати такі елементи зовнішньої обстановки, як плінтуса, виступаючі деталі розташованої поруч меблів і т. д. Тому, перед тим, як вбудувати раковину, необхідно переконається, що тумба під ній безперешкодно увійде у відведену для неї нішу.

 • . 3

  Збірка каркаса. Якщо є досить ДСП, то каркас тумби можна відразу зібрати з цього міцного і зручного матеріалу. Однак, якщо шматок ДСП не великий і його вистачить тільки на дверцята, каркас тумби можна сколотити з дощок або міцних дерев’яних рейок. Особливо такий варіант підійде для кухні, де між іншими меблями буде видно тільки лицьова сторона тумби. Збиваючи каркас, необхідно передбачити всі його функціональні характеристики, що дозволяють згодом як зняти раковину, так і безперешкодно працювати з водопровідними деталями.

 • . 4

  Виготовлення дверки. Полотно дверки для тумби найкраще виготовити з ДСП. Єдиний недолік цього матеріалу полягає в тому, що його важко пиляти, що не відламуючи грудки верхнього ламінованого шару. До каркаса тумби дверцята прикріплюється звичайними навісами, для чого потрібні звичайні шурупи і викрутка. Слід тільки подумати про те зручніше прикручувати дверку буде до чи після того, як встановити раковину з тумбою. Можливо дверцята буде заважати процесу установки, а прикрутити її можна і на завершальному етапі складання.

 • . 5

  Установка та оформлення. Після того, як раковина встановлена на підготовлений каркас, а також підключені водопровідні трубки та водовідведення, можна приступати до останнього етапу того, як встановити раковину на кухні — оформлення зовнішнього вигляду тумби. Якщо дверцята зроблена з непрезентабельний матеріалу, її можна обклеїти спеціальної клеїться папером під дерево. Також потрібно підібрати відповідні під інтер’єр кухні ручку та інші дрібниці. В цілому, маючи найпростіші матеріали та столярні інструменти, а також доклавши трохи фантазії і терпіння, дуже просто спорудити зручну і красиву кухонну тумбу під раковину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :