Як зробити туш для вій своїми руками?

як зробити туш для вій своїми руками?

Вам знадобиться
 • Таблетки
 • Бджолиний віск
 • Масло кокоса
 • Масло вітаміну Е
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб самостійно, в домашніх умовах зробити туш для вій, необхідно взяти рівно дві таблетки активованого вугілля і ретельно подрібнити, поки вони не стануть порошкоподібного стану. Отриманий порошок ретельно змішується з декількома краплями свіжого соку алое, поки суміш не стане однорідною консистенції. Потім береться заздалегідь приготована пензлик і туш наноситься на вії, але для цього треба знати як фарбувати вії, щоб зробити погляд більш загадковим. Також суміш із соку алое і активованого вугілля, модно використовувати як підводку для очей.

 • . 2

  Є ще один спосіб зробити туш. Цей спосіб схожий на попередній, але в цьому випадку додається ще один компонент, завдяки якому туш стане більш густим і вузький — бджолиний віск. Але якщо дістати цей компонент дуже важко, його можна замінити на масло кокоса або мигдалю, завдяки чому таку туш можна буде довше зберігати. Туш, приготована за цим рецептом, буде дуже легко наноситися на вії, а змивається вона за допомогою простої теплої води. Така туш виглядає дуже природно, а очі придбають додаткову загадковість.

 • . 3

  Якщо знати як зробити туш для вій самостійно, можна значно заощадити гроші, адже якісна туш коштує досить дорого. Є ще одінспособ приготування туші, в цьому випадку знадобиться взяти таблетки активованого вугілля, ретельно подрібнити і змішати з касторовою олією, послечего додається масло вітаміну Е. Завдяки маслу вітаміну Е туш не будетсохнуть, а вії отримувати необхідне харчування цінними елементами. Також при бажанні навіть в покупну туш можна додати пару крапель вітаміну Е і послеіспользованія такого засобу вії стануть просто чарівними.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :