Як зробити укоси з гіпсокартону: вмілі руки

як зробити відкоси з гіпсокартону : вмілі руки

Вам знадобиться
 • Інструменти та матеріали
 • Виготовлення панелей
 • Розмітка панелей
 • Склеювальні засіб
 • Установка панелей
Інструкція
 • . 1

  Встановивши металопластикові вікна чи двері, більшість людей отримують красиві і зручні деталі інтер’єру. Але побічним ефектом такого монтажу стає необхідність провести оздоблювальні роботи, а саме — зробити укоси. Про те, як зробити відкоси з гіпсокартону, і піде мова в цій статті. Першим етапом є підготовка необхідних інструментів і матеріалів. Основні з них — це гіпсокартон, шпателі, пластикові ємності, монтажний ніж, терка, рівень, грунтовка і клеящее засіб для монтажу гіпсокартону.

 • . 2

  Зібравши необхідні матеріали, слід підготувати місце для роботи з урахуванням, що багато маніпуляції будуть створювати сміття і можуть грунтовно забруднити підлогу. Далі слід очистити ділянки стін, до яких буде кріпитися гіпсокартон, від пилу. Після чого їх покривають грунтовкою глибокого проникнення. Потім слід вирізати з листа гіпсокартону деталі (панелі), які за формою точно відповідають ділянкам стін, що будуть обшивати. Процедура ця не повинна викликати складнощів, тому що гіпсокартон дуже легко ріжеться за допомогою монтажного ножа.

 • . 3

  А далі можна приступати до безпосереднього вирішення питання, як закрити укоси. Для цього готові деталі з гіпсокартону потрібно вставити в отвори, для яких вони підготовлені. Потім за допомогою рівня рівно і правильно виставити кожну гипсокартонную панель і відзначити на суміжній стіні олівцем, як вона повинна бути розміщена. Після цього панелі витягують і приступають до приготування клеїть кошти для монтажу гіпсокартону. До речі, питання, як зробити відкоси вхідних дверей вирішується точно таким же способом, як і для укосів вікон.

 • . 4

  Виготовляти клеящее засіб нескладно — зазвичай достатньо всього лише додати води в пропорціях, що вказані в інструкції на упаковці. Потім суміш слід гарненько перемішати. Це досить трудомісткий процес, тому краще використовувати дриль з будівельним віночком, а не заважати вручну. Коли суміш стане густою, як жирна сметана, її наносять шпателем на внутрішню сторону гіпсокартонної панелі. Але не потрібно рівномірно покривати всю поверхню! Слід наносити його виступаючими горбками по 10 сантиметрів у висоту і такого ж діаметру. Це так звані «ляпухи». Відстань між ними повинна становити близько 30 сантиметрів.

 • . 5

  Далі гіпсокартонні панелі встановлюють в отвори і акуратно притискаючи, виставляють, орієнтуючись по мітках, зробленим раніше олівцем. Видавлені надлишки клеїть кошти знімають шпателем. А коли ляпухи підсохнуть і панель надійно зафіксується, то утворилися між нею та іншими деталями щілини замазують наявними клеїть засобом. Нарешті, коли всі панелі встановлені і добре висохнуть, їх монтаж можна вважати завершеним. Залишиться тільки відповісти на питання як штукатурити укоси і забарвити їх. Крім описаного способу виготовлення укосів існують ще два. Але один з них — оштукатурювання — вимагає наявності досвіду та навичок. А для використання другого необхідно знати як встановити пластикові укоси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :