Як зробити укоси з мдф?

як зробити укоси з мдф ?

Вам знадобиться
 • МДФ
 • Кліпси для кріплення
 • Кути МДФ
 • Кути перфоровані
Інструкція
 • . 1

  Розглядаючи варіант обробки стін, слід звернути особливу увагу на мдф, завдяки якому можна отримати гарний інтер’єр передпокою кімнати. Сам процес роботи досить простий, при якому слід закріпити на стіні дерев’яні рейки в горизонтальному положенні, до яких надалі будуть кріпитися панелі. Але дійшовши до кутів, виникають питання, як зробити укоси з мдф і тим самим створити рівні кути. Для цього потрібно зробити дерев’яні риштування, які будуть мати вигляд рамки. У наслідку на них здійснюватиметься кріплення матеріалу, застосовуючи при цьому кліпси для кріплення.

 • . 2

  Для початку слід розібратися, як утеплити укоси, для збереження тепла всередині будинку. Існує безліч утеплювачів мають різне основу і вибір матеріалу буде залежати від господаря житлового приміщення. Слід звернути особливу увагу на гарну якість мінеральної або базальтової вати, які можуть мати листовий або рулонний вигляд. Утеплювач ріжеться за необхідними розмірами і вставляється між закріплених на стіні рейок. Всі ці дії досить просто виконуються, але для початку слід розібратися, як порахувати укоси і здійснити закупівлю необхідного матеріалу.

 • . 3

  Для цього буде потрібно метр і обчислювальна машинка, на якій без праці можна виконати будь-який розрахунок. Замір укосів робиться таким чином. Необхідно перемножити довжину і висоту, кожної внутрішньої сторони кута, тим самим отримуючи загальну площу, після чого всі отримані дані скласти. Таким чином кінцевий результат вкаже на необхідну квадратуру утеплювача, які буде потрібно для утеплення кутів. Розглядаючи питання, як зробити дверні укоси, слід враховувати щілини на кутах, які утворюються після складання панелей з мдф. Їх потрібно облагородити і для цього застосовуються текстурні кути.

 • . 4

  Вони можуть мати пластикову основу і підбираються виходячи з забарвлення самого матеріалу або бути рідними, виготовленими з мдф. Розглядаючи питання, як зробити зовнішні укоси ідеально рівними, слід закупити перфоровані пластикові, алюмінієві або цинкові кути. Цей матеріал кріпиться на укоси, після чого штукатуриться. Таким чином формуються кути. Після виконання даної роботи, буде потрібно час для повного висихання, після чого можна приступити до подальшої роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :