Як зробити укоси з сендвіч-панелей?

як зробити укоси з сендвіч -панелей?

Вам знадобиться
 • Сендвіч-панелі
 • Вагонка і кліпси
 • ГКЛ і клей для ГКЛ
 • ХРС
Інструкція
 • . 1

  Розглядаючи вид обробки, в якому присутні сендвіч-панелі, потрібно розуміти, що з себе представляє даний матеріал і які характеристики він має. Сендвіч-панель — це пінопласт, який з обох сторін має пластикове покриття, що говорить про його чудовому тепло-заощадженні всередині житлового будинку. Розглядаючи тему, як зробити укоси з сендвіч-панелей, слід закупити дерев’яні рейки, які необхідно встановити по периметру робочого підстави. Кріплення брусків здійснюється дюбель-цвяхами, при цьому користуючись рівнем. Сам процес кріплення здійснюється саморізами по дереву і виконується досить просто, якщо під рукою знаходиться шуруповерт.

 • . 2

  Далі необхідно наклеїти сітку Стробі, застосувавши при цьому ПВА, після чого виконати грунтувальні і шпаклювальні роботи. Зачекавши трохи часу, можна здійснити шліфування всій поверхні, використовуючи сітку абразивну № 220. Всі роботи по обробці укосів закінчаться після їх фарбування, яке виконується акриловою фарбою. Якщо існує необхідність, у розгляді того, як зробити дерев’яні укоси, то для цього буде потрібно вагонка, яка є оздоблювальним матеріалом, застосовуваним всередині і зовні будинків. Цей будматеріал, останнім часом отримав велику популярність і знайомий багатьом майстрам. Кріплення його здійснюється до заздалегідь приготовленим брусків, використовуючи при цьому кліпси.

 • . 3

  Процес роботи відбувається досить швидко і при цьому насолоджуєшся запахом дерева. Якщо потрібно розібратися як приклеїти укоси, то мова йде про гіпсокартон, який садиться на клей. Для цього необхідно лише прогрунтувати поверхню стін акриловим грунтом, після чого нанести на нього клей для ГКЛ і придавити заздалегідь підготовлений гіпсокартон. Сутичка матеріалу з клеєм відбувається моментально, що сприяє швидкому просуванню всієї роботи. Далі всі шви проклеюються стрічкою серпянкой, після чого шпаклюється весь встановлений на укоси оздоблювальний матеріал. Остаточний етап роботи вимагає грунтування і фарбування встановленого матеріалу.

 • . 4

  Таким способом було розглянуто як оформити укоси, використовуючи при цьому гіпсокартон. Сам матеріал досить практичний і при його монтажі не виникає особливих проблем, тому як ідеально клеїться і не вимагає особливих зусиль. Якщо необхідно зрозуміти, як відремонтувати укоси, то для початку потрібно розібратися, який матеріал застосовувався раніше, після чого слід підібрати ідентичний будматеріал і виконати заміну лише пошкодженої частини. Наприклад, якщо був пробитий укіс, зроблений з сендвіч-панелей, то для ремонту знадобиться такий-же матеріал. Іноді його неможливо купити, і для цього можна скористатися замінниками. Наприклад ХРС, прекрасно підійде для даного ремонту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :