Як зробити відкоси вхідних дверей?

як зробити відкоси вхідних дверей ?

Вам знадобиться
 • Дерево
 • Пластик
 • Штукатурка
Інструкція
 • . 1

  Якісно оброблені дверні укоси дозволять збільшити термін служби прорізу, а також захистять від холоду і шуму. Зазвичай для їх оформлення використовуються дерево, штукатурка і пластик. Дерево є найбільш затребуваним матеріалом для обробки укосів. Воно красиво обрамляє дверний проріз і відмінно вписується в будь-який інтер’єр. Зазвичай для оформлення використовується МДФ, яка також утеплює проріз. Монтаж починається з обов’язкової герметизації всіх швів, які знаходяться між стіною і коробкою.

 • . 2

  Потім необхідно зрізати всю зайву піну, а також очистити стіну і обробити її спеціальною грунтовкою. Перед тим як зробити відкоси на вхідні двері, необхідно визначитися з їх формою. Вони можуть розташовуватися під кутом або паралельно стіні. Для рівних укосів необхідно прикріпити однакові планки, а для похилих панелей рейки різної товщини. Вони монтуються за допомогою дюбелів до стіни. Спочатку потрібно встановити верхню панель, яка послужить напрямної боковим укосам. Кріпити смуги можна на клей або саморізи, капелюшки яких бажано закрити красивими заглушками. По периметру приклеюється куточок, а шви закладаються силіконом.

 • . 3

  Оформлення пластиковими панелями застосовується досить рідко, так як вони будуть різко виділятися на загальному фоні. Коли стіни приміщення покриті пластиком, то можна зробити відкоси вхідних дверей з ПВХ. Спочатку потрібно заміряти дверний отвір, а потім нарізати панелі. У першу чергу необхідно до коробки двері закріпити стартовий профіль. Потім по краю стіни потрібно приробити дерев’яну рейку, яка обов’язково перевіряється на рівність.

 • . 4

  Далі монтуються бічні пластикові укоси, які закріплюються на рейці спеціальними скобами. На нижню частину панелей надягають спеціальні заглушки, а потім вони вставляються в стартовий профіль. Після цього панелі втягається в бічні укоси. Таким же чином монтується верхня частина. На закінчення шви обробляються спеціальним силіконом, щоб вхідні двері виглядала красиво. Панелі з пластику можуть бути з різним внутрішнім наповненням. Прості смуги мають внутрішні перегородки, які надають їм жорсткість. Для утеплення укосів бажано використовувати тришарові панелі, всередині у яких спеціальний наповнювач.

 • . 5

  Штукатурка є найекономічнішим, а також легким способом оформлення дверного отвору. Спочатку необхідно якісно підготувати поверхню, тобто видалити старе покриття, сміття і пил. Потім обов’язково потрібно покрити стіни спеціальним складом грунтовки, який значно поліпшить зчеплення покриття з поверхнею. Після того як просочування повністю просохла, можна продовжувати ремонт укосів. Металевим шпателем накладається підготовлена штукатурка, яку необхідно ретельно розгладити.

 • . 6

  Щоб кути були рівні необхідно використовувати спеціальні перфоровані куточки з металу. Для його закріплення на стіни необхідно нанести невеликий шар штукатурного розчину, а потім накласти куточок. Потім він вдавлюється металевим шпателем і маскується шаром штукатурки. Підготовлену поверхню обов’язково потрібно зачистити шкіркою, щоб надати їй гладкість і рівність. За допомогою штукатурення укоси підготовляються для подальшої обробки. Зазвичай надалі їх фарбують підходящої фарбою або обклеюють шпалерами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :