Як зробити відливи навколо будинку: рада професіонала

як зробити відливи навколо будинку : порада професіонала

Вам знадобиться
 • Ринви необхідного діаметру і форми
 • Матеріал для відливів
 • Елементи кріплення
 • Водостічна труба
Інструкція
 • . 1

  Відвідна водостічна система повинна встановлюватися навколо кожного будинку. Вона захищає будова від руйнівного впливу води і від перезволоження. Будинок, який не має водостоків, швидше втратить привабливий зовнішній вигляд і потребують ремонту. Щоб цього уникнути необхідно вибирати якісні відливи і робити їх професійний монтаж. Але чи можна самостійно забезпечити свій будинок надійним захистом від вологи? Ринви необхідного діаметру і форми. Вибираючи елементи водостічної системи, важливо пам’ятати про розміри її елементів. Наприклад, більший діаметр жолобів дозволяє припустити значну кількість води. Як зробити відливи навколо будинку, щоб забезпечити повне відведення рідини, потрібно думати ще на етапі проектування будівлі. Адже якщо дах буде величезною за площею, то під час зливи або при таненні снігу там може утворюватися багато рідини. А це означає, що заздалегідь потрібно подбати про її відведенні.

 • . 2

  Матеріал для відливів. Виготовляти ці деталі покрівельної конструкції можна як з металу, алюмінію, пластику, так і з деревини. Але самими популярними сьогодні є відливи з полімерних матеріалів, що відрізняються легкістю, універсальністю і тривалим терміном служби. Головними якостями готових виробів є антикорозійність, міцність і естетичний вигляд. Як зробити відлив для даху, щоб він відповідав всім цим критеріям, знають фахівці з ремонту. Саме вони запропонували деталі з оцинкованої сталі покривати полімерами (поліестером або пластізолом). Крім збільшення антикорозійних властивостей металу вони пріглушат шум від краплею дощу або поточної води.

 • . 3

  Елементи кріплення. Монтаж відливів навколо будинку можна починати тільки після завершення всіх робіт з гідроізоляції даху. Згідно будівельним нормам кожен скат потрібно забезпечити двома жолобами, що мають нахил в 3 — 5 міліметрів на 1 погонний метр до ринви. Дізнатись як встановити відлив правильно, можна в компанії, де будуть купуватися матеріали для монтажу. Там же можна вибрати і елементи кріплення. Приміром, цинкові, металеві та пластикові жолоби укладаються в спеціальні кронштейни і кріпляться легким натисканням на них. Але можна скористатися і клеєм, який надійно скріпить відливи в єдину конструкцію незалежно від матеріалу виготовлення. Такі сполуки дуже міцні і надійні. А для створення респектабельних відсотків підійдуть бездоганні по дизайну приховані з’єднання і елегантні воронки.

 • . 4

  Водостічна труба. Після переміщення рідини по жолобах вода потрапляє в приймальну камеру. Це усічений порожнистий конус, з’єднаний з трубою. Тому перед тим як зробити відливи на даху, потрібно потурбуватися про те, як вода буде рухатися далі. Найчастіше відведення рідини проводиться за допомогою водостічних труб. Їх виготовляють з пластику або тонкостінного металу. У країнах Європи популярне використання причеплені до краю лотка ланцюгів. По них і рухається вниз вода. Однак на цьому система відводу рідини від будинку не закінчується. Слід подбати про подальше її русі. Найкраще рішення — зливова каналізація. Але при її відсутності можна направляти воду по зливовим канавкам на грядки або квітник. А ще можна накопичувати її в ємностях, а потім поливати нею рослини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :