Як зробити відмичку з скріпки?

як зробити відмичку з скріпки ?

Вам знадобиться
 • Молоток
 • Скрепка
Інструкція
 • . 1

  Обов’язково варто подумати перед тим, як зробити відмичку, про мету її майбутнього виготовлення. Ні в якому разі не потрібно виготовляти відмички для зловмисної, так як правоохоронні органи володіють шикарним досвідом у пошуках таких порушників закону. І набагато частіше, ніж здається — знаходять таких злочинців. Хоча, якщо чесно, мати про запас такий навик досить корисно при різних обставинах.

 • . 2

  Для виготовлення відмички за допомогою скріпки потрібно володіти незначним терпінням. Скріпку, для початку, потрібно вирівняти, а потім трохи загнути на кінці. Вигин повинен не перевищувати розмір свердловини замку. Для вирівнюючи відмички рекомендується використовувати молоток. Оптимальним варіантом буде зробити кілька відмичок з різними простими формами в кінці.

 • . 3

  Наприклад, загинати відмичку під дев’яносто, чи сорок п’ять градусів, надавати зигзагообразное закінчення відмички, тощо. Але це вже буде мініатюрним НАБОРЧИК для різних ситуацій. Не потрібно забувати, що саму відмичку потрібно ще й повертати, тому із зворотного її боку краще всього зробити якусь подобу ручки. Варто також врахувати, що такі відмички є одноразовими, тому довго ними користуватися не вийде.

 • . 4

  Важливо взяти до уваги, що такий відмичкою не відкрити важкий амбарний замок. Вона згодиться для дешевих китайських недомірком. Так як зробити відмичку для замка може кожен, не всякий володіє необхідним терпінням, щоб відкрити сам замок. Справа в тому, що час, потрібний для відкриття замку в перший раз, у кілька разів перевищує час, витрачений на виготовлення відмички.

 • . 5

  Ну а найпростіший спосіб використання скріпки, для виготовлення відмички, це просто зігнути її по зубцях ключа. Природно, такий фокус вийде, тільки якщо ключ буде доступний хоча б на пару хвилин. Та й сам процес не з легких, адже на ділі не так то просто правильно повторити вигини. Без мініатюрного слюсарного інструменту впоратися буде ох як непросто.

 • . 6

  На просте питання, як відкрити замок відмичками, відповідь банально проста — руками! Для відкриття замку не зайвим буде знати його пристрій. Вивчивши принцип роботи звичайних ключів з замками, як саме вони відкривають замки, можна зрозуміти, як користуватися відмичками. Користуватися одній тільки відмичкою не вийде, так як потрібен ще один інструмент для поступового провертання замка. При цьому така відмичка, зроблена з скріпки, здатна відкрити тільки класичний замок.

 • . 7

  Треба повторити, що читач ні в якому разі не повинен сприймати цю статтю, як керівництво до дії. Автор ні в якому разі не закликає кидатися удосконалювати свої навички зломщика. Навпаки! Нехай наведені факти змусять людей задуматися — а чи добре захищений їх будинок, чи не стане він легкою здобиччю зловмисників?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :