Як зробити відривні оголошення, щоб залучити покупців?

як зробити відривні оголошення, щоб залучити покупців?

Вам знадобиться
 • Папір
 • Принтер
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Хоч на дворі і 21 століття, багато хто до цих пір вважають за краще оголошеннях в інтернеті прості, написані або надруковані на папері. Давайте розглянемо їх переваги. Якщо Ви хочете купити або зняти кімнату / квартиру в певному місці — відривні оголошення Ваш варіант! Це зручно тим, що Ви без проблем можете розмістити їх в потрібному місці. Якщо Ви втратили щось або знайшли — знову ж, це дуже зручний варіант. Як зробити відривні оголошення? Звичайно, зручніше зробити їх на комп’ютері. У цьому випадку Ви без праці і тимчасових витрат зможете надрукувати необхідну кількість оголошень. Для того, що б Ваша реклама не зривали повністю, подбаєте про створення «відривних телефонів». Т. е на готових (надрукованих) оголошеннях акуратно надріжте смужки з номером телефону.

 • . 2

  Якщо Ви вирішили розмістити своє оголошення в газеті чи журналі, спочатку необхідно визначитися з вибором видання. Вони буває як і загального напрямку, так і тематичні. Якщо Ви зробили вибір, настав час приступати до написання тексту. Практично в кожному виданні існує ліміт на розмір рекламного оголошення, та за кожний наступний знак доведеться платити додатково. Тому дуже важливо перед подачею оголошення виділити основну суть. Як подати оголошення про продаж? Є кілька варіантів. 1. По телефону. Просто набираєте номер, диктуєте текст оголошення і свої контакти. 2. Заповнивши бланк оголошення в газеті. 3. Відправивши текст електронною поштою.

 • . 3

  Якщо ж Ви більше довіряєте телебаченню, ніж друкованим виданням, біжучий рядок це варіант для Вас. Тут все залежить від коштів, які Ви готові витратити на оголошення. Звичайно, на центральних каналах біжучий рядок буде коштувати дуже дорого, на кабельних ж ціна на порядок нижче. Визначитися з вибором Ви можете обзвонив всі можливі варіанти. Контактні телефони вказуються в кінці рекламних блоків внизу телевізійного екрану. Як подати оголошення біжучим рядком? Принцип майже такий же, як у друкованих видань. Ви можете розмістити оголошення зателефонувавши або відправивши електронного листа.

 • . 4

  Але все ж величезна кількість людей у якості торгового майданчика вибирає простори інтернету. Тут і аудиторія потенційних покупців більше, і можливостей теж більше. Наприклад, в оголошення абсолютно безкоштовно можна додати фото Вашого товару і докладний опис. Як розмістити оголошення в інтернеті? Більшість сайтів і форумів, що спеціалізуються на розміщенні реклами / оголошень вимагають реєстрації на їх порталі. Це зовсім не складна процедура. Всю необхідну інформації надасть будь-який сайт в розділі «допомога».

 • . 5

  Абсолютно неважливо, який спосіб розміщення Ви виберете, головне — це грамотно і зрозуміло скласти Ваше оголошення, що б у потенційного клієнта виникало якомога менше додаткових питань. Удачи Вам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :