Як зробити вино в домашніх умовах, вино з яблук в домашніх умовах?

як зробити вино в домашніх умовах, вино з яблук в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Груші
 • Яблука
 • Ягоди
 • Цукор
Інструкція
 • . 1

  Вино — це не тільки дуже смачний, але і корисний напій для людського організму. Знаючи, як зробити вино в домашніх умовах, можна порадувати себе і своїх гостей смачним напоєм, до того ж для його приготування використовуються найпростіші компоненти. До необхідних інгредієнтів належать цукор, ягоди, виноград, а також яблука.

 • . 2

  Отже, для того, щоб зробити домашнє вино з яблук, необхідно спочатку віджати з низ свіжий сік. Важливо пам’ятати про те, що перед початком отримання соку, не можна мити яблука, так як саме на їх шкірці знаходиться неймовірно велика кількість дріжджів, які корисні для початку процесу зброджування. Якщо яблука пошкоджені або дуже брудні, їх треба злегка протерти, а також прибрати підгнилу поверхню. З яблук повністю видаляється серцевина, щоб готове вино не мало неприємний гіркий смак.

 • . 3

  Найкраще робити сік за допомогою соковижималки, так як вона може добре очищати від м’якоті сік. Але якщо немає можливості скористатися соковижималкою, тоді підійде і потужна механічна терка. З отриманого продукту ретельно віджимається весь сік, а також мезга, яка з’являється зверху соку. Мезга має досить щільну консистенцію, тому впродовж перших двох діб її треба гарненько перемішувати два-три рази на день. На третій день мезгу можна не заважати, а після закінчення приготування вина, її просто прибирають з використанням друшляка. Зробити вино будинку дуже легко, головне дотримуватися наведеного рецепта.

 • . 4

  Тепер додається до соку цукор, причому його кількість повинна прямо залежати від того, який фортеці планується отримати готовий продукт. Наприклад, для кріпленого вина, треба брати 250 грам цукру на один літр соку. Важливо пам’ятати, що чим більше буде додано цукру, тим міцніше вийде вино. Тепер вино повністю готове до початку процесу зброджування. Отриманий сік акуратно переливається в ємність, в якій вино можна буде легко загерметизувати. Важливо пам’ятати про те, що ємність повинна залишитися порожній приблизно на 45%, так як під час бродіння буде відбуватися утворення піни. Приготувати віноочень легко і впорається з цим завданням зможе навіть початківець винороб.

 • . 5

  Під час бродіння почнеться утворення газів, саме тому робиться невеликий отвір в ємність і в нього вставляється тонка трубочка, при цьому зовнішній кінець опускається в заздалегідь підготовлений склянку, наповнену водою. Потім ця ємність ставиться на час в темний і не занадто прохолодне місце. Під час бродіння відбуватиметься виділення газів у склянку через трубочку і як тільки цей процес зупиниться, домашнє вино повністю готове і його можна дегустувати. Але щоб вино набуло більш цікавий, насичений смак, його не варто відкривати відразу ж, залишити на час, щоб вино могло добре настоятися. процес бродіння може тривати від одного і півтора місяців. Чет більше буде витримка, тим смачніше вийде готовий продукт.

 • . 6

  Дуже проста інструкція приготування вина з винограду. Для початку необхідно віджати сік з винограду, а це досить копітка робота, що вимагає часу. Щоб отримати трохи терпке вино, треба виноград тиснути відразу з кісточками. Однак, варто пам’ятати про те, що таке вино може вийде гіркуватим. Ягоди винограду перекладаються в досить глибоку ємність і починати їх обробку, так як тривале зберігання таких ягід заборонено. Треба товкти виноград, поки на дні ємності не осяде весь макуха. Потім весь виноградний сік добре віджимається. Перш ніж сік переливати в ємність, в якій буде відбуватися процес бродіння, треба правильно розрахувати обсяг вільного місця, який знадобиться під час утворення на вині пінки.

 • . 7

  Тепер в сік вводиться цукор і суміш переливається в заздалегідь підготовлену тару, яка повинна щільно закриватися, щоб почався процес бродіння. Не варто забувати про те, що в ємність вводиться тоненька трубочку, щоб утворюються гази мали можливість виходу. Другий кінець трубочки поміщається в склянку, наповнену чистою водою. Сік поміщається в прохолодний підвал і залишається на два-три місяці, поки повністю не закінчиться бродіння. Як тільки вино буде готове, його треба перелити в нову пляшку, проте, не варто поспішати, так як на дні старої ємності повинен залишитися весь осад.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :