Як зробити вінок на голову? Вінок на голову своїми руками

як зробити вінок на голову ? вінок на голову своїми руками

Вам знадобиться
 • Квіти
 • Трави
 • Нитки
 • Ножиці
 • Гнучка дріт
Інструкція
 • . 1

  Плетіння вінка — захоплююче і просте рукоділля, доступне кожному. Такі традиційні літні прикраси ідеально доповнять наряд. Вони підійдуть для свята, карнавалу, вечірки або подання. Але зовсім не обов’язково робити вінок для якоїсь події. Адже приємно просто провести час на природі, гуляти і збирати кульбаби і ромашки, щоб пізніше спорудити вінок з квітів на голову. Плетіння — це цікаве заняття, результатом якого буде прекрасна прикраса. Воно додає дівчатам романтичності і дитячості. Фотографія з таким аксесуаром буде відмінним доповненням до альбому будь-якої представниці слабкої статі. Щоб зробити красиву живу пов’язку, яка буде добре виглядати і триматися, потрібно знати декілька хитрощів.

 • . 2

  Сплести вінок з квітів на голову своїми руками можна зі справжніх рослин або штучного матеріалу. Принцип плетіння будь-якого прикраси однаковий. Для початку треба або зібрати вподобані квіти, або купити їх у магазині. Ще можна взяти трави, листя, гілки для доповнення до вінка. Залежно від обраних кольорів плести можна двома способами: з окремою основою і без неї. Це стосується тільки живих рослин, так як зробити вінок зі штучних квітів на голову дуже просто, адже їх стебла вже і є каркас. Для першого варіанту потрібні рослини з довгими і гнучкими стеблами. Якщо квіти різні, то перед роботою треба розкласти їх у тому порядку, в якому вони будуть вплетені у вінок. Також варто видалити ножицями зайві листя на стеблах, щоб зробити вінок на голову не надто широким.

 • . 3

  Почати можна по-різному залежно від кількості взятих кольорів. Приміром, два потрібно покласти хрест-навхрест, а потім перекинути один із стебел між суцвіттями і далі не скріплювати. З трьох роблять звичайну косичку. Для будь-якого числа підходить джгут. Взагалі, переплести квіти можна в довільному порядку. Коли основа готова, починають додавати інші елементи. Береться одна квітка і прикладається до зовнішньої сторони. Його стебло обертається навколо основи, а потім навколо суцвіття. Далі, він просто опускається, зливається з каркасом. Таким чином плететься вінок з квітів на голову. Щоб він був не надто товстим, стебла додаються квітів можна обрізати після закріплення їх наступними елементами. Розташовувати квіти треба якомога ближче один до одного і на одному рівні, щоб прикраса добре вийшло. Також його можна плести як зачіску — косичку «колосок». Як і з волоссям, кожен раз, перекидаючи стебло, треба додавати новий квітка.

 • . 4

  Після того як вінок повністю пліток за розміром голови, обидва його кінця потрібно скріпити. Це робиться стеблом останнього квітки, гнучкою травинкою або нитками. Другим варіантом сплести квітковий вінок на голову буде використання окремого каркаса. Як нього може виступити гнучка дріт або кілька скріплених травинок. Цей спосіб підходить для квітів з твердими стеблами, які не годяться для плетіння. Якщо обрана дріт, то її спочатку треба увіть травами. До основи вищеописаними способами кріпляться квіти з відрізаним стеблом за допомогою гнучких травинок чи тієї ж дроту. Виготовлення вінка на голову — креативний процес. Не варто обмежуватися тільки квітами. Можна додавати за бажанням трави, листя та гілки. Вінок вимагає мінімум зусиль, а радості приносить багато. Таке рукоділля під силу будь-якому, адже для плетіння володіти особливими вміннями не потрібно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :