Як зробити вихід на дах?

як зробити вихід на дах ?

Вам знадобиться
 • Сходи
 • Люк
 • Стремянка
 • Будівельні матеріали
Інструкція
 • . 1

  Є кілька способів доступу до даху, таких, як піднятися по вертикальній драбині або ж по драбині. Можна зробити вихід на дах у вигляді люка, або спорудити спеціальний трап з будівельного матеріалу. Головне, щоб вихід був швидким, безпечним і надійним. Якщо вихід потрібно зробити для плоского даху, то тут кращим варіантом буде закріплення на зовнішній стіні будинку драбини.

 • . 2

  Щоб убезпечити такий підйом від маленьких дітей, потрібно нижню сходинку зробити з відстанню до одного метра від землі. Також можна використовувати двосекційну сходи. Тут нижню частину при необхідності можна приставити і використовуватися для підняття на дах. Для більшої безпеки такі сходи роблять з рифленої сталі, для того щоб у вологу погоду можна було не ковзати при користуванні сходами.

 • . 3

  Як зробити вихід на дах найбільш універсальним? Таким варіантом може стати люк. Він є відмінним варіантом для плоских і скатних дахів. Люк необхідно встановлювати біля димаря. Якщо площа даху велика, то краще всього зробити кілька люків. Металеві частини його потрібно захищати від корозії за допомогою лакофарбового покриття.

 • . 4

  Кришка такого люка, може бути виконана у відповідності з тим матеріалом, яким покритий дах. Можна зробити її скляної. Це потрібно для того, щоб сильно не виділятися на тлі даху. Крім цього, люк може бути утепленим і не утепленим. Чи не утеплений варіант встановлюють над нежитловим горищним приміщенням, а утеплений люк — в житловому і обігрівається. Також можна застосовувати складні сходи.

 • . 5

  Для виходу на плоский дах вона виконується у вигляді двох кришок: внутрішньої і зовнішньої. А якщо дах скатний, то зазвичай її роблять з виходом на горище. Можна зробити вихід на дах своїми руками зі сталевої труби, з привареними по всій довжині кронштейнами, в які потім можна вставити щаблі з листової рифленої сталі або з деревини. Перила можна виготовити з труб, тросів або прутів. Придатися будь походящий будівельний матеріал.

 • . 6

  Також, якщо вихід на дах проводиться в своєму будинку, то можна встановити вікно. Воно дозволить спокійно виходити на дах будинку. Для цього слід запросити фахівців, які підберуть підходящий варіант вікна і встановлять його. Крім цього, для переміщення по даху використовують покрівельні сходинки або трап. Звичайно, вони повинні бути рифленими для більшої безпеки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :