Як зробити візитки вдома?

як зробити візитки вдома?

Вам знадобиться
 • Пакет OpenOffice
 • Принтер
 • Папір
Інструкція
 • . 1

  Приготуйте спеціальний папір для друку візитних карток для вашого принтера. Ви можете купити її в будь-якому магазині канцелярських товарів. Є чимало варіантів, як зробити візитки в домашніх умовах, але всі вони мають два основні кроки, це створення візитки і її друк. Використовуйте додаток OpenOffice, щоб створити зміст вашої картки.

 • . 2

  Цей додаток являє собою повний офісний пакет такою ж, як Microsoft Office. Якщо у вас немає встановленого OpenOffice, то його без проблем можна завантажити в мережі інтернет, його завантаження проводитися безкоштовно з офіційного сайту.

 • . 3

  Після завантаження та установки, запустити процесор OpenOffice Word. Увійдіть в меню File, виберіть пункт New і підпункт Етикетки. У меню «Етикетки», виберіть пункт «Марка» і «Вид» карти, який вам потрібно. У вкладці «Налаштування» встановіть прапорець «Синхронізувати» і натисніть кнопку «Новий документ».

 • . 4

  У лівому верхньому куті карти, виберіть тип і формат, що ви хочете отримати. Це, те місце де ви помістіть назва вашої компанії, ваше ім’я, слоган, адреса, номер телефону, веб-адресу та адресу електронної пошти. Можна також додати свою фотографію, ділові будівлі, або будь-який об’єкт або логотип, який представляє вас або ваш бізнес.

 • . 5

  Після завершення роботи натисніть кнопку «Синхронізувати», щоб заповнити всі інші карти. Якщо ви вирішили внести зміни або доповнення, це можна зробити це в лівому верхньому кутку карти і синхронізувати знову. Завершальним етапом інструкції, як зробити візитки будинку, є печатка. Спочатку в принтер завантажте звичайний папір, в якості тестової сторінки.

 • . 6

  Потім ви можете вставити вашу спеціальний папір для карт і друку на них. Якщо тестова сторінка відповідає всім вашим вимогам, то продовжуйте друк, якщо ж ні, то поверніться до пункту шість і відредагуйте дані. OpenOffice дуже схожий на Microsoft Office. Якщо ви раніше працювали в Office, то вам легко буде працювати і з програмою OpenOffice. Майте на увазі, що чим більш високої якості принтер, тим вище буде якість карт, які ви надрукуєте. Майте творчо підхід, що б отримати унікальну і запам’ятовується карту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :