Як зробити вольєр для собаки і що для цього знадобиться?

як зробити вольєр для собаки і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Інструменти
 • Місце
 • Собака
Інструкція
 • . 1

  «Працювати» господарем собаки — це означає приділяти її здоров’ю, розвитку, комфортному змістом постійну увагу. Раз людина взяла собаку — все, вона член сім’ї, без жодних знижок. Собаці обов’язково потрібен свій куточок для життя. І прекрасно, якщо умови проживання дозволяють зробити їй вольєр. Як зробити вольєр для собаки? Можна піти простим шляхом — викликати майстрів, викласти їм своє бачення цієї конструкції — і чекати закінчення роботи. А можна, при наявності навичок роботи з інструментами і при бажанні зробити улюбленцю лігво своїми руками, вирішити все самостійно.

 • . 2

  Важливо правильно визначитися з місцем, щоб мінімізувати дію прямих сонячних променів влітку і морозного вітру взимку. Вольєр повинен обов’язково включати в свою конструкцію теплу будку, просторий майданчик для прогулянки, навіс від опадів. Слід врахувати при конструюванні, що використовувати треба якісні матеріали. Категорично виключити застосування металевої сітки і довгих цвяхів, здатних поранити собаку. Дах краще робити за технологією м’якої покрівлі, це зменшить звуковий ефект від краплею великого дощу або градин, від чого собака може сильно нервувати.

 • . 3

  Якщо ж умови проживання виключають можливість вольєра, бо прийшла її — міська квартира, господарі нічого не залишається, какодеть шлею на собаку, і частіше її вигулювати. Так, саме шлею, а не нашийник. Нашийник в рази більше травмоопасен, особливо, якщо собака велика і рухома. Ось вона рвонулася вбік, господар обсмикнув її — і через нашийник може бути отримана досить серйозна травма шийних хребців. Крім того, нашийник на прогулянці не сприяє правильному диханню. Шлейка, особливо правильно підібрана, рівномірно розподілить навантаження на шию і груди, практично зводячи нанівець описані вище ризики.

 • . 4

  І ще багато і багато іншого повинен знати турботливий господар. Наприклад, власники суки, якщо вона «при надії», просто зобов’язані мати уявлення, як прийняти пологи у собаки. Знаючи, що вагітність собаки тривають 58 — 68 днів, слід заздалегідь підготуватися до цього процесу: обладнати затишне містечко, не на протязі, і привчити до нього собаку, мати під рукою, крім номера телефону знайомого ветеринара, необхідні для цього випадку предмети — чисті пелюшки, спринцовку, ножиці, теплу коробку для цуценят, грілку, левомеколевую мазь. І треба до цього часу бути «підкованим» теоретично. Прекрасно, якщо буде допомога ветеринара, але добрі руки господаря для собаки, напевно, принесуть не меншу користь!

 • . 5

  Процес виховання собаки повинен йти безперервно. Неважливо, стурбований чи власник, як навчити собаку голос, як прищепити їй терпіння не робити калюжі в квартирі, як привчити її ходити поруч, приносити прдме 6 т, лежати, сидіти і так далі — все має базуватися на щирій любові до тварині. На перше місце повинно виходити заохочення і добре слово, відтіняючи покарання на самий задній план, лише у разі крайньої необхідності.

 • . 6

  У якій би джерело не звернувся власник з питанням, як виховати ідеальну собаку, скрізь головною відповіддю буде те, що необхідно своїми діями, своєю непохитністю, вимогливістю у поєднанні з заохоченням, ласкою, добрим словом, змусити собаку визнати господаря ватажком, тобто незаперечним авторитетом у всіх питаннях, без права на якій би то не було «бунт».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :