Як зробити з паперу павича?

як зробити з паперу павича ?

Вам знадобиться
 • Аркуш паперу
 • Фарби
 • Знання
 • Натхнення
Інструкція
 • . 1

  Прекрасний вигляд павича зустрічається в міфології і мистецтві практично всіх країн світу. Особливе шанування його зображення отримало в Індії, звідки й походить ця чарівна птиця. Через барвистого оперення її називали символом Сонця. Багато божества стародавній Індії зображувалися скачуть на павича.

 • . 2

  Павич вважається символом весни, безсмертя і любові. Наявність картини цієї приголомшливою красою птиці в будинку — сприятливий знак з фен-шую. Тому при бажанні можна прикрасити інтер’єр свого житла і залучити удачу, розмістивши зображення або фігурку павича. Звичайно, можна просто придбати в магазині вже готовий виріб, а можна, проявивши частку фантазії, зробити прикрасу самостійно. Для того щоб приступити до роботи необхідно вивчити нескладну техніку і дізнатися як зробити з паперу павича.

 • . 3

  Ось одна з простих схем: потрібно взяти квадратний листок кольорового паперу, зігнути його по діагоналі і розкрити; потім зігнути боку нижнього кута, обігнути зігнуті кути назовні, перевернути заготовку і зігнути ще раз сторони нижнього кута ; перевернути заготовку, зігнути її навпіл і поєднати вершини нижнього і верхнього кутів; гострий кут знову відвести вниз до утворення складки-блискавки; перевернути заготовку, підняти догори гострий кут, потім зігнути виріб навпіл і відвести вправо гострий кут; увігнуті кут, змінивши «долину »в« гору »; сформувати голову; і врешті розгорнути складки пишного хвоста. Таким чином вийде дуже привабливий павич.

 • . 4

  Існують і інші способи виготовлення, наприклад, з модулів. Перед тим як зробити павича з модулів, потрібно підготувати вихідний матеріал — кілька однакових частин квадратної форми папери, які і стануть згодом елементами мозаїки та деталями конструкції, тобто модулями. Щоб зробити фігурку павича буде потрібно закласти в основу тулуба 30 модулів, на підставу хвоста піде 28 модулів, грудка складається з 11 модулів, шия збирається з 12 рядів, підстава крил потребують по 5 модулів, а підставка збирається з 33 модулів. Використовуючи дану пропорцію, можна виготовити досить оригінальну фігурку павича.

 • . 5

  Як зробити павича орігамі — знає кожен японець, адже в Японії і зародилося це незвичайне мистецтво. Але його коріння сягає ще в древній Китай, тому що саме тут було винайдено папір. У далекому минулому паперові фігурки були дуже популярні при проведенні різних обрядів, володіння технікою оригінального складання паперу було доступно лише знатним станам.

 • . 6

  Крім виготовлення фігурок павича орігамі можна опанувати і технікою малювання цього заворожуючого своєї райського красою створення. Для цього варто вивчити простий метод і дізнатися, як намалювати павича поетапно. Ось один з варіантів. У центрі листа потрібно розмістити великий овал — майбутнє тулуб, а трохи вище — маленький — це буде голова. Від тулуба вниз провести віртуозно загинаються лінії — хвіст. Потім з’єднати тулуб з головою плавними лініями, зобразивши шию. На великому овалі потрібно намалювати крило, що закінчується у хвоста. На голові промальовувати дзьобик, очей і витончені завитки над головою. Для додання креативу в малюнок можна додати знаковий символ, схожий на ієрогліф.

 • . 7

  Не маючи певних навичок в орігамі або малюванні, перед тим як робити павича можна представити щасливі очі своєї дитини, який порадіє новій іграшці та можливо захоче зробити її сам. Це додасть впевненості в собі і допоможе знайти іскорку натхнення для виконання роботи. Оригінальний павич орігамі стане несподіваним сюрпризом і для коханої людини. Зроблена з душею і любов’ю фігурка, можливо, стане його щасливим талісманом, який буде дбайливо зберігатися протягом довгих років і буде маленькою мініатюрою любові і райдужних спогадів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :