Як зробити з пляшки ракету власними силами?

як зробити з пляшки ракету власними силами?

Вам знадобиться
 • 2 пляшки
 • Пробка від пляшки
 • Камера від велосипеда
 • Папір
 • Ніж
 • Скотч
Інструкція
 • . 1

  Дитина росте маленьким винахідником? Він постійно мучить батьків новими винаходами? Постійно просить допомогти йому? Дійсно, з часом, це неабияк набридне батькові, значить з цим неодмінно треба щось робити! Але що? Напевно, потрібно зайнятися винаходом нової іграшки разом з дитиною, тільки треба вибрати таку, яка зацікавила б і малюка, і батьків. Наприклад, цією іграшкою зможе стати саморобна ракета. Так, так, саме ракета. Причому не просто фігурка, яка стоятиме на полиці і незабаром набридне, а справжня, яка буде літати, просто в зменшеному розмірі. Зацікавило, правда? Напевно і дитина вже просить зробити її? Як зробити з пляшки ракету? Правда перед тим, як майструвати її і віддавати дитині, батькам треба добре подумати, тому що такі «іграшки» зазвичай використовуються фізиками для дослідження різних законів і доказів. Втім, вона ніяк не повинна нашкодити дитині, найголовніше, щоб він ніяк не поранився і не заподіяв шкоди навколишньому природі і тваринам. Зробити таку ракету не зовсім вже й просто, знадобляться різні спеціальні пристосування. Саморобку цієї ракети краще всього довірити чолі сім’ї — татові, тому що він краще розбирається в різних виробах.

 • . 2

  Такі ракети робляться з самої звичайної пляшки. Спочатку потрібно визначитися, якого вона буде розміру. Можна взяти пляшку 0. 5, 1 або 1. 5 літра об’ємом. Для початку можна взяти саму маленьку пляшку, для проби, проте така ракета не полетить дуже високо, максимум на 10 — 15 метрів. Для того, щоб власне, ракета злетіла, знадобиться насос. Найкраще взяти автомобільний, він практично ідеально підійде для накачування «ракети». Для виготовлення ракети знадобиться дві пляшки однакового обсягу, тенісний кульки і скотч. Як зробити ракету? — Запитають нетерплячі. Це ще не все. Шийка знизу необхідно відрізати — це буде головний обтічник. Необхідно взяти ще одну пляшку такого ж об’єму, перевернути її шийкою вниз, покласти тенісний м’ячик, зверху надягти головний обтічник і закріпити їх між собою скотчем. Ракета готова.

 • . 3

  Тепер виникає наступне питання — «Як запустити ракету?». Це теж явно непросто. Щоб запустити таку ракету, знадобиться спеціальна конструкція для запуску. Вона складається зі спеціальної «штуки», зробленої з пробки від пляшки вина і камери від будь-якого старого велосипеда. Цю «штуку» необхідно встановити в запускательний механізм, що складається з цвяхів з пластмасовими елементами. Пляшку треба наповнити на одну третину, щоб не було надто важко злетіти і вона змогла досить високо піднятися. Треба встановити її в запускательний механізм, віджати цвяхи і готово! Ракета злетіла! Головне вибрати таке місце, щоб при падінні вона нікого не поранила.

 • . 4

  Робити саморобну літаючу ракету — це, звичайно, добре, але не всі здатні на це, хтось просто не вирішиться. Що робити в цьому випадку? Якщо вже зовсім немає ніяких виходів, можна зробити ракету з паперу. Як зробити ракету з паперу? Дуже-дуже просто! У мистецтві орігамі ракета — воно з найбільш нескладних виробів, а це означає, що таких маленьких ракет можна зробити дуже багато і розставити хоч по всьому будинку. Знадобиться квадратний аркуш паперу. З нього треба зробити фігуру «подвійний квадрат». Бічні лінії треба акуратно скласти до центру, а потім виконати це ж ще раз. Далі треба розправити ніжки майбутньої ракети, а потім відігнути 4 куточка по всіх сторонах під кутом 90 градусів. Ракета готова!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :