Як зробити зачіску на середні волосся вдома, Зачіски на середні волосся в домашніх умовах

як зробити зачіску на середні волосся вдома, зачіски на середні волосся в домашніх умовах

Вам знадобиться
 • Затискачі
 • Резиночки
 • Невидимки
 • Лак, віск для укладання
 • Щипці
Інструкція
 • . 1

  Кожна жінка мріє мати хороший доглянутий вигляд. Якщо запастися трохи терпінням, то вдомашніх умовах можна створити на голові неземну красу, не гірше, ніж в перукарнях. Головне, запастися трохи терпінням. У цій статті буде розказано про декілька варіантів зачісок на середні волосся. Як зробити зачіску на середні волосся — найактуальніший, так як більшість жінок носить саме цю довжину. Один з повсякденних варіантів: цю зачіску будинку може зробити кожна жінка. Спочатку потрібно розділити на три частини. Центральну частину взяти побільше і підняти її. Після цього заплітаються три косички. , Які скріплюються тоненькими резиночками внизу. Центральна ще додатково фіксується резинкою нагорі. Потім косички, починаючи з центральної згортаються в кичку і закріплюються неведимку. Виходять три трояндочки ззаду.

 • . 2

  Можна запропонувати варіант складніше. Це скоріше святкова укладка, для виготовлення якої потрібно запастися терпінням. У результаті виходять дві широкі красиві коси-дракончики. Зачіска починається з поділу волосся вертикальним проділом. Потім починається плетіння лівої коси, за принципом зворотного французької: ліва пасмо кладеться під центральну, потім і права теж проводиться під центральною пасмом. У наступному раппот рте додається підхоплення зліва. Від правої пасма відділяється тонка прядка плюс підхоплення і проводиться також під центральною. Потім ліву пасмо з приєднаним підхопленням кладеться під центральну. Від правої відділяється тонка прядка полюс підхоплення і прядка відокремлена в першій ланці і все проводиться під центральною пасмом. Ліва пасмо з підхопленням знову кладеться під центральну пасмо. Від правої відділяється тонка прядка плюс підхоплення і прядка, відокремлена в другому ланці коси. Аналогічно доплетается до кінця. Після цього плестплетеніе другий коси.

 • . 3

  Перші чотири рапорту плетуться аналогічно першій косі. потім від лівої пасма відділяється тонка прядка плюс підхоплення і тонка прядка з першої ланки, яка попередньо була зачеплена за випущену прядку перший коси. І далі плететься за цією схемою до кінця. Зачіски на середні волосся — це невичерпне джерело. Тут наведені тоолько кілька, інші можна придумувати вже спираючись на отримані знання. Ось ще один варіант повсякденної зачіски: На потилиці виділяється трикутник. Потім все волосся зачісується направо, за допомогою невидимок фіксується цей напрямок. Можна для додаткового обсягу використовувати перукарський валик або обійтися без нього. Потім всю свободноспадающумассу волосся зліва акуратно зачісується направо і фіксуються в коло. Кінчики укладаються щипцями вниз. Зона волосся, спочатку виділена, накручується на щипці від обличчя. Для отримання обсягу кожна пасмо біля коренів має начісування. Кінці кожної пасма викладаються хвилями.

 • . 4

  Так коло за колом йде наближення до обличчя. Остання пасмо близько особи викладається на лоб також невеликий хвилею. Закріплюється вся зачіска невидимками і лаком. У довершення образу можна збоку увіткнути красиву квітку. Вище згадувалося плетіння французької коси, нижче наведена зачіска француженка. Це досить швидкий варіант і тим не менш ефектний і легкий, підійде для повсякденної укладання. Отже, після того як волосся висушене, потрібно за допомогою плойки накрутити їх у повітряні хвилі. Потім для додання обсягу на потилиці зробити невеликий начісування. З’єднати волосся внизу в пучок і, рухаючись до правого вуха, закручувати його в рульку, не забуваючи фіксувати його невидимками. Потім все твір фіксується лаком для волосся.

 • . 5

  В ув’язненні ще один спосіб укладання на середні волосся, який підійде для романтичних панночок. В результаті виходити широкі хвилі. Спочатку створюється основа для зачіски за допомогою невидимок. При цьому волосся з скроневої частини закріплені затискачами. Локони злегка завити щипцями. Тепер беруться невеликі пасма і скручуються в гурток. Кінці пасом залишаються вільними. Всі методичні підколювати до основної маси невидимками. Потім підкручують і кінчики локонів і також підколюються невидимками. Поступово створюється ззаду трикутник з волосся. Потім перехід до пасмам з скроневої частини. Вони укладаються на отриману основу хвилями. Тимчасово кожен вигин фіксується шпильками. Вся зачіска заливається лаком сильної фіксації. Після висихання зачіски затискачі витягуються.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :