Як зробити закордонний паспорт швидко?

як зробити закордонний паспорт швидко?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Фотографії
 • Копія трудової книжки
 • Оригінал і копія паспорта
Інструкція
 • . 1

  Оформлення закордонного паспорта — непроста процедура, що забирає багато часу і сил. Згідно з нормами, паспорт робиться протягом одного місяця з моменту подання заяви та всіх необхідних документів в УФМС (Управління Федеральної Міграційної Служби). Але найчастіше процес затягується, тому починати оформлення документа бажано як мінімум за півроку до передбачуваної поїздки. Але тих, у кого запас часу обмежений, цікавить, як зробити закордонний паспорт швидко.

 • . 2

  З цією метою необхідно прийти у відділення УФМС і надати туди всі необхідні документи. Для оформлення паспорта старого зразка також потрібні дві фотографії овальної форми, роздруковані на матовому папері. При оформленні сучасного біометричного паспорта фотокартки не вимагаються, так як заявника фотографуватимуть безпосередньо у відділенні УФМС. Виготовлення закордонного паспорта нового типу виходить істотно дорожче за рахунок вищої держмита.

 • . 3

  Щоб потрапити у відділення управління міграційної служби, необхідно прийти туди в 5 — 6 ранку і вистояти багатогодинну чергу. Щоб уникнути цього можна записатися на прийом по телефону, але запис в більшості випадків здійснюється на кілька місяців вперед. Ще один варіант — залишити заявку на офіційному сайті УФМС. Щоб гарантувати собі безпроблемне оформлення закордонного паспорта, потрібно, щоб усі документи були оформлені належним чином, так як вони дуже ретельно перевіряються.

 • . 4

  Згідно з нормами, оформлення закордонного паспорта здійснюється протягом місяця з моменту реєстрації заяви в управлінні міграційної служби, але на ділі ці терміни рідко дотримуються і найчастіше процедура займає кілька місяців. Якщо паспорт необхідно оформити терміново, то є кілька офіційних і абсолютно законних шляхів зробити це. Дані способи не звільнять від необхідності писати заяви, робити фотографії, оплачувати держмита і збирати весь необхідний перелік документів, але позбавлять від взаємодії з бюрократичними структурами.

 • . 5

  Перший з вищевказаних методів — звернення до посередницьким фірмам, які на законних підставах оформляють закордонні паспорти в короткі терміни — від одного до трьох тижнів. При цьому, природно, дана послуга обходиться недешево — від дев’яти до п’ятнадцяти тисяч рублів без урахування держмита, яку в будь-якому випадку необхідно буде оплатити. Такі організації позитивно себе зарекомендували, так що ризик обману в разі звернення до них невеликий. Але варто відзначити, що певні складнощі можуть виникнути при оформленні закордонних паспортів для іногородніх, раніше судимих осіб, а також громадян, які мали доступ до секретної державної інформації. Для них терміни виготовлення документа можуть затягнутися.

 • . 6

  Завдяки посередницьким організаціям отримати закордонний паспорт в семиденний термін цілком реально для жителів Москви, але для приїжджих цей період становить не менше 10 днів. Однак у них є ще один спосіб швидкого отримання бажаного документа без необхідності звернення в УФМС. При наявності реєстрації за місцем перебування в Москві не менше ніж на три місяці, можна самостійно оформити закордонний паспорт через Міністерство закордонних справ. Для цього необхідно звернутися в консульський відділ МЗС з письмовою заявою від «організації, що направляє громадянина за межі Російської Федерації», тобто від місця роботи. Якщо анкета задовольнить всім вимогам, то заявник отримає паспорт, а якщо ні, то йому видадуть офіційний документ із зазначенням причин відмови.

 • . 7

  Є ще один сучасний і швидкий спосіб оформити закордонний паспорт — зареєструватися на сайті gosuslugi. ru, активувати особисту сторінку і заповнити всі необхідні бланки. Таким способом можна замовити як звичайний, так і біометричний документ. У першому випадку потрібно відправити фотографії вкладеним файлом разом з іншими документами, а в другому — прийти в управління міграційної служби та сфотографуватися. При отриманні паспорта потрібно пред’явити документи, що підтверджують інформацію, введену на сайті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :