Як зробити залізну грубку: практичні рекомендації

як зробити залізну грубку: практичні рекомендації

Вам знадобиться
 • Сталеві листи
 • Сталеві смужки
 • Сталеві труби
 • Лещадністю камені
 • Пісок зі щебенем
Інструкція
 • . 1

  Найважливішою умовою самостійного обладнання печей є неухильне дотримання інструкцій і правил пожежної безпеки. Вогонь — матерія тонка і небезпечна, що не терпить зневажливого ставлення до себе і карає за найменші огріхи. Для чого б не призначалася піч, для установки в лазні або обігріву житлового будинку, важливо однаково ретельно дотримуватися умов її споруди. Саме тому перед тим, як зробити залізну грубку, потрібно заздалегідь визначити і підготувати місце, на якому вона буде встановлена. Верхній шар грунту необхідно зняти, а на його місце укласти лещадністю камені. Проміжки між ними ретельно засипати річковим піском, упереміш зі щебенем. Створивши таку вогнетривку платформу, можна спокійно переходити безпосередньо до монтажу.

 • . 2

  Зовні залізна піч нагадує двосторонній шафа, дверцята якого з одного боку більше, ніж з протилежного. Конструкція передбачає наявність духового відділення, в яке повинні насипати каміння. Зверху на печі повинно розташовуватися отвір для димаря. Досвідчені фахівці, які знають, як правильно зробити грубку безпечніше, встановлюють у вихідного отвору дожигатель-іскрогасник, метою якого є дати можливість догоріти недогоревшей газам, а також погасити іскри, що вириваються з печі разом з димом. Для безпечного видалення продуктів згоряння з топки, в переривали топку листі необхідно зробити отвір, розміри сторін якого буде приблизно по 15 см.

 • . 3

  В основі димоходу повинна знаходитися сталева труба. У стелі і даху над пічкою для неї необхідно виконати отвори, герметизовані вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Бажано пропустити димохід крізь сталевий лист, який слід встановити на стелю, і має отвір, відповідний діаметру труби. Це треба тим, кого цікавить, як поліпшити пічку в плані пожежної безпеки.

 • . 4

  Новачкам, ніколи раніше не стикалися з установкою печей, може бути не зрозуміла різниця між залізницею і цегляної піччю. Розігрів залізної відбувається набагато швидше, але і остигає вона так само швидко. Цегляна піч довше накопичує в собі тепло, такі печі краще протоплювати заздалегідь. Віддача ж тепла відбувається ще довго після того, як вогонь погасне. Як вибрати грубку? Виходити потрібно з того, які кошти ви маєте. Зведення цегляної печі більш дорого і трудомістким, але, в той же час, більш надійно і солідно. Залізні печі простіше в монтажі, вартість їх нижче, а тепла вони дають ніяк не менше.

 • . 5

  Запорука успіху в будь-якій справі — віра у власні сили. І якщо перед людиною постало питання про те, як побудувати грубку своїми руками, не важливо, з якого матеріалу вона буде зроблена. Знання, цілеспрямованість і праця допоможуть подолати будь-які перешкоди. Важливо вміти доводити почате до кінця, і тоді в будь-якому починанні буде супроводжувати успіх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :