Як зробити запрошувальну листівку на весілля: ідеї та поради

як зробити запрошувальну листівку на весілля: ідеї та поради

Вам знадобиться
 • Папір
 • Ножиці
 • Аксесуари
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Інтернет переповнений радами та ідеями. Але хочеться придумати щось своє. Щоб листівка була не просто запрошенням, а своєрідним початком весільних урочистостей. Як зробити запрошувальну листівку такою, щоб вона передбачала атмосферу подальшого за нею дійства?

 • . 2

  Отже, почнемо з вибору паперу. Ринок пропонує такий широкий асортимент, що навіть сама вибаглива, примхлива і вимоглива наречена зможе вибрати те, що їй до душі. Папір різного кольору, з тисненням і без, в смужку, в горошок, з віньєтками і вензелями. Причому, можна купити вже відразу потрібного розміру, щоб потім не було клопоту з нарізкою. Зазвичай сайти, де все це багатство можна замовити, діляться порадами, як робити прості і як робити об’ємні листівки. Можна черпати ідеї і вносити свою нотку.

 • . 3

  Папір обрана, саме час подумати, чому її прикрасити. Якщо вся весільна церемонія буде витримана в старовинному дусі, то можна прикрасити листівку вінтажними деталями, мереживом старовинним, стрічками, перлинами. Якщо весілля класична, то можна, вибравши крафтового папір або малбері, підібрати класичні елементи, наприклад, білі троянди з пенобумагі. Для гламурної церемонії підійде гліттер, стрази і бісер. Після того, як всі елементи зібрані і остаточно оформлені, час подумати: як підписати листівку на весілля. Можна, звичайно, пропустити через спеціальний принтер, а можна трохи попрацювати і підписати красивим каліграфічним почерком. Особливо це буде доречно для вінтажній листівки.

 • . 4

  Зрозуміло, не обов’язково витрачати величезні гроші і купувати папір та аксесуари. Для студентської весілля цілком підійде електронна листівка-запрошення. А чим не ідея. У комп’ютерний вік цілком доречно запросити друзів на весільну вечірку, пославши листівку електронною поштою. Для цього випадку, якщо немає бажання використовувати готові картинки, треба знати, як зробити листівку в «Ворді». Для цього треба перетягнути в документ вподобану картинку і зробити напис, використовуючи інструменти «Ворда».

 • . 5

  Існує багато різних технік, як зробити листівку. Скрапбукінг, аплікація, об’ємна листівка, електронна. Залишилося тільки вибрати свою. Ту, що запам’ятається і гостям і молодятам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :