Як зробити зброю з підручних предметів?

як зробити зброю з підручних предметів?

Вам знадобиться
 • Травматична зброя
 • Саморобна зброя
 • Промислове створення зброї
 • Ліцензія на носіння зброї
Інструкція
 • . 1

  Багато хлопчаки в дитинстві грають у війну, бігають по будівництвах, або по зруйнованим будинкам з іграшковими автоматами і пістолетами, купленими в магазині, а іноді й зробленими своїми руками. З віком у більшості подібні речі залишаються в минулому, однак деякі починають всерйоз цікавити зброєю, мистецтвом ведення бою і збройовим справою.

 • . 2

  Існують різні способи того, як зробити зброю своїми руками. Мова може йти, наприклад, про сувенірному зброю — досить популярними є, зроблені з металу клинки — самурайські мечі або шаблі. Існують спеціальні курси ковальської майстерності, на яких можна навчитися створенню подібних речей. Деякі умільці примудряються також створювати в домашніх умовах і вогнепальну зброю — однак, зберігання і застосування такої зброї карається законами Російської Федерації.

 • . 3

  Однак, ніхто не забороняє створювати «пугачі» — вироби і металу або дерева, схожі на справжні пістолети, але не несучі стрілецьких функцій. Його створення може обмежити тільки фантазія — креслення для створення такої зброї раніше друкувалися в журналах, тепер же їх не важко відшукати в мережі Інтернет. Те, як роблять зброю для озброєння армії і флоту — складний і відточений процес. Проектувальники озброєння ніколи не повинні стояти на місці. Вироблене зброя повинна адекватно протистояти озброєнню будь-якого супротивника. Сам процес виробництва до певного моменту автоматизований, але перевірка та складання готової продукції виробляється в основному за участю людини.

 • . 4

  Наша сьогоднішня реальність, така, що безпека громадян гарантується, на жаль, тільки на папері. Проблема того, як захистити себе і свою сім’ю, ставить питання про те, як купити зброю. Дозволеними видами зброї в нашій країні є пневматична, травматична, а також зброя для полювання, видача якої регламентується набагато суворіше, ніж перші два види. Пневматична зброя продається вільно і дозволу на нього не потрібно. Воно не несе серйозної небезпеки, використовується за звичаєм в спортивних цілях, наприклад, для стрільби по мішенях. Складніша справа з травматичною зброєю і зброєю з бойовими патронами для полювання.

 • . 5

  Те, як отримати травматичну зброю в нашій країні, регламентується Законом про зброю РФ. Право на придбання та носіння травматичної зброї мають особи, які досягли віку 18 років, не мають судимостей і пройшли медичну комісію. У разі успішного проходження необхідних обстежень, необхідно отримати ліцензію придбання, зберігання і носіння зброї в спеціальному відділі місцевого ОВС. Після цього можна йти в спеціалізований магазин для придбання зброї самооборони.

 • . 6

  Протягом 10 діб після покупки, потрібно поставити зброю на облік у тому ж відділі поліції. Створення саморобної зброї («пугача»), так само як і придбання пневматичного або травматичного пістолета завжди визначає високу відповідальність для носить його. Потрібно не забувати про правила безпеки при поводженні з ним, а також про те, що використовувати його можна тільки у випадках крайньої необхідності, коли інших шляхів для порятунку немає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :