Як зробити землю для домашніх квітів?

як зробити землю для домашніх квітів?

Вам знадобиться
 • Земля
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Залежно від типу кореневої системи рослин, слід виділяти легку, середню і важку грунтову суміш. Якщо квіти дуже слабкі і ніжні — значить, їх слід висаджувати легку і м’яку землесмесь. Вона складається з таких складових: беремо перегнійну і торф’яну землю в однакових пропорціях, листяної землі необхідно підсипати стільки скільки є вже змішаного перед цим грунту, а потім додаємо трохи піску і все перемішуємо. У такий грунт також можна сіяти розсаду для городу

 • . 2

  Тепер розглянемо, як зробити землю для квітів з більш міцною кореневою системою, а також для невеликих дерев. В однакових пропорціях змішуємо перегнійну і глинисто-дернової землю, додаємо ¼ частина приготовленої раніше суміші торф’яну землю (її ще можна замінити листяної) і, як зазвичай, всипаємо невелика кількість піску.

 • . 3

  Щоб посадити великі дерева з розвиненими потужними країнами, необхідно дотримуватися тих же умов і таких же компонентів, які входять до складу приготованого в домашніх умовах грунту, тільки кількість глинисто-дернової землі слід збільшити в 2 рази. Як дренаж можете використовувати гальку або пінопластову крихту.

 • . 4

  Дотримуйтеся наступних правил: якщо ви бачите, що приготовлена вами земля для домашніх квітів не підходить якомусь рослині, пересадити її в інший грунт по вищеописаним схемами. Ніколи не варто брати землю з вуличного грунту — таким чином, незвиклого система кореневища до великому вмісту кислотності може загинути.

 • . 5

  Коли суміші будуть готові, їх необхідно потримати деякий час, не висаджуючи в них рослини. А ще рекомендується, щоб запобігти різні захворювання домашніх квітів, викласти грунт на листочок або деко і відправити в духовку на 30 хвилин при 2000.

 • . 6

  Доглядайте, поливайте і любите ваші кімнатні квіти, і вони будуть рости вам на радість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :