Як зробити зліпок дитячої ручки будинку?

як зробити зліпок дитячої ручки вдома?

Вам знадобиться
 • Альгинат
 • Фарба в балончику
 • Гіпс
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб самостійно вдома зробити зліпок ручки дитини, спочатку треба зайнятися підготовкою всіх необхідних матеріалів — це гіпс (марка гіпсу повинна бути не нижче ніж Г- 7), фарба балончика (можна використовувати будь-який колір), щоб покрити вже готовий зліпок, і звичайно, альгінат. Альгінат — це спеціальний порошок, який використовується в стоматології для приготування сліпий зубів і щелепи. Придбати цей порошок можна абсолютно легко в будь-якому спеціалізованому магазині або в інтернеті. Щоб зробити зліпок ручки знадобиться взяти трифазний альгінат — після того, як ця речовина застигне, і буде діставатися ручка, альгінат змінить свій колір.

 • . 2

  Отже, як зробити зліпок дитячої ручки в домашніх умовах на пам’ять? Для того, щоб дитина вів себе спокійно і під час всієї процедури виготовлення зліпка не ворушиться своєю ручкою, його треба покласти спати. Потім підготовляється з води і альгінату розчин для зліпка. Рекомендується розводити складу в любойпластіковой ємності — на одну частину води знадобиться використовувати півтори частіпорошка. У ємність наливається води, після чого в неї насипається порошок-діяти треба тільки в цьому порядку.

 • . 3

  Всі компоненти ретельно перемішуються за допомогою міксера і якщо почнуть з’являтися бульбашки, треба постукати злегка по столу ємністю з розчином. Важливо пам’ятати про те, що всі ці дії повинні виконуватися максимально швидко, так як альгінат володіє високою швидкістю застигання. Отже, після того як розчин почне поступово змінювати свій колір, треба взяти ручку малюка і акуратно опустити а суміш. Треба почекати приблизно одну хвилинку, після того як суміш почне застигати, розчин стане схожий на гуму. У тому випадку, якщо прикласти до розчину руку і вона не прилипне, значить, він вже добре застиг і можна вважати, що зліпок практично повністю готовий.

 • . 4

  Зробити зліпок дитячої ручки будинку досить просто і весь процес не займетслішком багато вільного часу. На наступному етапі треба акуратно достатьдетскую ручку, але так, щоб не деформувався сам зліпок. Потім необходімосделать з води і гіпсу розчин. У теплу воду насипається гіпс, в результатедолжна вийти суміш, що нагадує за консистенцією густу сметану. Тепер треба ємністю з гіпсом злегка постукати по столу, для того, щоб пішли всі бульбашки. Як тільки розчин гіпсу буде готовий, його треба акуратно перелити у форму для зліпка і залишити на час, поки суміш добре не застигне.

 • . 5

  Альгінатовая маса дуже акуратно відділяється від ємності і від гелю очищається гіпсова ручка. Як тільки зліпок буде готовий, його треба злегка підкоригувати за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Заготівля закріплюється на заздалегідь підготовленій підставці, після чого готовий виріб покривається фарбою з балончика, колір фарби можна вибирати абсолютно будь-який. При бажанні готовий зліпок можна буде прикрасити якимись цікавими декоративними дрібницями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :