Як зробити зміст у ОpenОffice?

як зробити зміст у оpenоffice ?

Вам знадобиться
 • Вікно «Стилі та форматування»
 • Вікно «Зміст і покажчики»
 • Панель інструментів «Структура» і кнопка «Підсумковий слайд»
 • Команда контекстного меню «Оновити поле»
Інструкція
 • . 1

  OpenOffice — повноцінний текстовий редактор. Як і багато інші популярні текстові редактори, OpenOffice легко справляється із завданням автоматичного створення змісту в документі. Немає потреби робити це вручну. Викликають команду «Стилі та форматування» з меню «Формат». Ставлять текстовий курсор на потрібний абзац, і у вікні «Стилі та форматування» обирають стиль абзацу «Тема». Коли таким чином оброблені всі заголовки в тексті, як зробити зміст у OpenOffice? Ставлять текстовий курсор там, де буде розташовано зміст, вибирають у верхньому меню команду Вставка => Зміст і покажчики => Зміст і покажчики. Задають параметри і тиснуть «ОК».

 • . 2

  На жаль, в PowerPoint 2007 можливість автоматичного створення змісту відключена, зміст тут доведеться робити вручну. У PowerPoint 2003 є кнопка «Підсумковий Слайд» на панелі інструментів «Структура». Знати, як зробити зміст у PowerPoint 2003 необхідно для прискорення роботи. Вивести панель інструментів «Структура» на екран можна так Вид => Панелі інструментів => Структура (відзначити галочкою). Потім виділяють всі слайди документа і натискають кнопку «Підсумковий Слайд». В якості першого слайда презентації з’являється підсумковий слайд зі змістом. Текст змісту можна коригувати вручну.

 • . 3

  Виконуючи завдання в кінці семестру, студенти часто задаються питанням, як оформляти зміст в курсовій роботі. Треба уважно прочитати в методичці вимоги до оформлення роботи, використовувати автоматичні можливості створення змістів, що надаються текстовими редакторами. Це значно прискорить роботу і допоможе уникнути помилок у тексті і нумерації сторінок змісту. У процесі роботи документ зазвичай редагується, і можуть мінятися номери сторінок, де розташовані заголовки. У цьому випадку, як пронумерувати зміст заново? У MS Word (OpenOffice) клацають на змісті правою кнопкою миші і вибирають команду «Оновити поле» («Оновити зміст / покажчик).

 • . 4

  Зміст буде автоматично оновлено згідно із змінами, які були вироблені в документі. В остаточному варіанті документа можна виконати шрифтове оформлення змісту, задати поміжрядкове відстань. Як виконати вирівнювання в OpenOffice? Як вирівняти зміст у Ворді? Таке питання не виникне при автоматичному створення змісту. Автоматичне зміст має стандартний вигляд і у вирівнюванні, як правило, не потребує. Якщо все ж виникла така необхідність, це робиться за допомогою стандартних кнопок вирівнювання з панелі інструментів «Форматування» або у вікні «Абзац». У OpenOffice повинна бути знята «Захист від змін вручну».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :