Як зробити зубну пасту вдома?

як зробити зубну пасту будинку ?

Вам знадобиться
 • Сода
 • Рослинні масла
 • Рослини
 • Сіль
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом, у засобах масової інформації, з’явилося багато статей і передач про те, чи шкідлива зубна паста для організму людини. І як з’ясовується, що будь-яка зубна паста містить речовини, які дійсно шкідливі, так як багато хто з них токсичні-це триклозан, содіум ларіум сульфат і парабени. Інші складові теж не дуже корисні для людини, так, напрімеркарбонат кальцію не щадить емаль зуба, дряпаючи її, метронідазол і хлоргексін-антибіотики, фтор теж шкідливий для організму, гідроокис алюмінію-заборонена для використання у харчових продуктах, але используясь в зубній пасті, вона потрапляє в організм людини. Знаючи все це, випливає висновок потрібна натуральна зубна паста, яку можна зробити в домашніх умовах.

 • . 2

  Як зробити зубну пасту вдома? Кілька рецептів, того як зробити зубну пасту, наводимо в цій статті. Перший рецепт. 1. — Використовується кілька видів натуральних олій такі, як кокосове- 1 ч. л. , Масло чайного дерева 8 — 10 крапель, можна замінити його м’ятним маслом. 2. Рослинні речовини-кориця, порошок фенхеля, по щіпці. 3. Морська сіль-щіпка, харчова сода- 2 ч. л. Всі інгредієнти перемішати і зберігати в закритому посуді. Є кілька нюансів-масло кокоса додають, безпосередньо, перед чищенням, а соду теж можна не додавати в весь склад, а використовувати тільки 2 — 3 рази на тиждень.

 • . 3

  Другий рецепт 1. Натуральні масла-гвоздикове, м’ятна, коричне, апельсинове, по 1 — 2 краплі + кілька крапель води. 2. 1 ч. л морської солі + 1 ч. л. соди. Всі інгредієнти перемішати, зубна паста готова, можна чистити зуби. Третій рецепт 1. 5 ч. л соди + 1 / 3 ч. л солі + 3, 5 ч. л гліцірін + 13 — 15 крапель м’ятного масла або екстракту м’яти, все перемішати, паста готова. Це всі корисні, натуральні рецепти, які допоможуть зберегти зуби і видалити неприємний запах.

 • . 4

  Як правильно вибрати зубну пасту? Це питання задають собі, напевно все, коли купують зубну пасту. Кращий варіант-це зробити пасту будинку, завжди будеш знати, з чого вона складається. Як визначити зубну пасту за складом, яку краще купувати? Щоб вибрати пасту в магазині, потрібно уважно читати склад на коробці або тюбику зубної пасти. Заздалегідь потрібно виписати всі шкідливі речовини, що становлять зубну пасту (їх можна знайти в інтернеті), в свою записну книжку, і порівняйте з тим, що написано на упаковці. Прочитавши, можна переконатися, наскільки корисніше зробити пасту будинку. Зубна паста використовується не тільки для чищення зубів, деякі люди виявили її здатності чистити срібло і скла, пастою навіть шліфують поверхню авто, щоб не було дрібних подряпин. Деякі запитують, як відбілити нігті зубною пастою? Для відбілювання нігтів добре підходить зубна паста болгарського виробництва «Памарін», але підійде і будь-яка інша відбілююча паста. Щоб відбілити нігті пастою, потрібно мазати на нігті зубну пасту і залишати протягом 20 — 30 хв, потім пасту змити. Цю процедуру потрібно проводити протягом 8 — 10 днів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :