Як зрозуміти, бреше людина чи ні?

як зрозуміти, бреше людина чи ні?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Знання мови тіла
 • Розуміння фізіології людини
Інструкція
 • . 1

  Емоції. На жаль, не всі люди щиро і говорять правду, а так не хочеться бути обманутим. Але існує ряд ознак, за якими можна обчислити брехня, якщо їх запам’ятати, то шанс стати жертвою обману буде набагато менше. У першу чергу потрібно подивитися те, як співрозмовник висловлює свої емоції і реакцію. Якщо він бреше, то вони йтимуть окремо один від одного, а сама розмова буде проходити спокійно і з численними паузами, оскільки в цей час людина почне придумувати чергову брехню. Перед тим, як зрозуміти бреше людина чи ні, потрібно подивитися які емоції він відчуває під час розмови, якщо вони запізнілі, то це означає, що співрозмовник говорить неправду. Коли люди брешуть, вони неповно виражають свої емоції, іншими словами, змінюється міміка обличчя. Наприклад, якщо людина сказав співрозмовнику комплімент, і тільки потім посміхнувся, а при посмішці не були задіяні м’язи очей, то це говорить про його нещирість, а значить, його хвалебні слова не потрібно сприймати всерйоз.

 • . 2

  Жести. Як правило, брехун намагається відвернути від співрозмовника своє тіло, буде закривати руками обличчя, оскільки на підсвідомому рівні йому соромно за свою поведінку, і таким чином, він хоче сховатися від людських очей, щоб ніхто не помітили його брехня. Також якщо співрозмовник говорить неправду, то він буде часто доторкатися до свого носа, рідше вух. Але коли співрозмовник під час розмови часто доторкається до своєї шиї, коміра на сорочці або бус, то це ознака невпевненості в своїх словах. Нерідко брехуни під час розмови часто жестикулюють, переминаються з ноги на ногу, все це робиться для того, щоб відвернути співрозмовника від своєї особи, оскільки вони бояться, що їх обман буде розкритий і брехня вийде назовні, тому вони постійно переводять увагу то в одну, то в інший бік. Можна зрозуміти брехня і по постійному смикання рук, брехун просто не знає, куди їх подіти і буде під час бесіди переставляти предмети біля нього, смикати волосся, поправляти зачіску. Також, людина, що говорить неправду буде постійно відводити очі убік, оскільки він буде боятися, що його обман розкриється. Але професійні брехуни, навпаки не зводять очей з співрозмовника, їм це потрібно, щоб зрозуміти, як їх брехня сприймається опонентом.

 • . 3

  Мова. Людина, що говорить неправду, часто виправдовується, оскільки у нього немає впевненості в його словах. А коли йому задається конкретне питання, то він намагається ухилитися від відповіді, даючи абсолютно непотрібну інформацію. Нерідко брехун, використовує гумор і сарказм, таким чином, він намагається піти від відповіді, тому краще здавати закриті питання, на які можна відповісти тільки «так» чи «ні». Також брехунів можна зловити і на протиріччях у фактах, оскільки такі люди зазвичай не запам’ятовують, що і кому вони говорили, оскільки часто обманюють. Обчислити людини, що говорить неправду можна задавши йому кілька додаткових питань, як правило, він заплутається і переведе розмову на зовсім іншу тему, але при цьому буде нервувати. А якщо в цей момент взяти його за руку, то долоні брехуна будуть вологими, що є доказом стресу, який він відчуває. Якщо людина показує тільки один з перерахованих вище ознак, то це не означає, що він бреше, потрібно подивитися і на інші, тільки так можна буде виявити справжнього брехуна.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :