Як зрозуміти серйозні наміри чоловіка чи ні?

як зрозуміти серйозні наміри чоловіка чи ні?

Вам знадобиться
 • Знайомство з батьками
 • Прохання
Інструкція
 • . 1

  Багато дівчат, зустрічаючись з хлопцями, хочуть знати які в них наміри: серйозні чи ні. Часом від цього залежить прийняття дуже важливих і доленосних рішень. Поведінка, слова і вчинки — це ті чинники, які допоможуть у справі, як зрозуміти серйозні наміри чоловіка. Якщо чоловік вирішив, що з ним саме та жінка, яку він довго шукав, він буде проводити з нею весь вільний час. При будь-якому зручному моменті дзвонити їй, навіть без жодного приводу.

 • . 2

  Ще одним показником серйозності стосунків чоловіка служить визнання в любові своїй обраниці. Так як це дається ними дуже складно, вони намагаються зважити всі «за» і «проти». Намагаються розібратися в своїх відносинах до дівчини. І все ж якщо прозвучало довгоочікуване «Я тебе люблю», це означає, що чоловік визначився з вибором. Більшість чоловіки не можуть задовольнятися тільки платонічними відносинами, їм необхідна ще й інтимна близькість.

 • . 3

  Як зрозуміти наміри хлопця? Він хоче тільки переспати з дівчиною чи дійсно він так сильно її любить, що вже просто згоряє від своєї пристрасті. У такому випадку слід зробити маленьку перевірку чоловікові. Запросіть його познайомитися з батьками. Якщо він погодиться і буде весь вечір нервувати, а після питати про те, яке він враження справив на батьків, то тут сумніву немає його наміри. Він дійсно відноситься до дівчини серйозно, і ці відносини можуть перерости в щось більше.

 • . 4

  Ще один спосіб як зрозуміти серйозність намірів чоловіка, це знайомство з його батьками. В основному хлопці не знайомлять «кого попало» зі своїми батьками. Чоловіки намагаються вже знайомити дівчину з батьками, тільки тоді, коли вони впевнені у своїх почуттях. Так само можна попросити чоловіка про надання якоїсь послуги. Ось як дізнатися наміри чоловіка в даному випадку: якщо чоловік налаштований серйозно, то він не відмовить у допомозі, навіть якщо йому буде потрібно чимось пожертвувати (рибалка або просто зустріч з друзями).

 • . 5

  Але не варто постійно перевіряти чоловіка, його це може відштовхнути, він може відчувати недовіру дівчини. І поки дівчина будете думати, як зрозуміти наміри чоловіка, і перевіряти його різними способами, він просто напросто охолоне до неї і піде. А дівчина залишиться біля відкритого корита. Звичайно, не потрібно давати водити себе за ніс. Але постійні перевірки теж нікому не подобаються. Необхідно спробувати розслабитися і віддатися відносинам, отримувати задоволення від кожного моменту. Тоді щирість почуттів не змусить себе чекати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :