Як зрозуміти, що болить селезінка симптоми?

як зрозуміти, що болить селезінка симптоми?

Вам знадобиться
 • Біль у селезінці
 • Досвідчений лікар
 • Бажання лікуватися
Інструкція
 • . 1

  Серед основних завдань, які виконує селезінка в організмі людини, — фільтрація токсичних речовин. Це досить чутливий орган. У разі виникнення болю в області її розташування необхідно звернутися в медичний заклад, де досвідчений лікар на підставі того, як болить селезінка, симптоми уважно вивчить і визначить причину наявності дискомфорту. Існує кілька захворювань, що викликають яскраво виражені болі характерною області.

 • . 2

  Насамперед, дана ознака може бути викликаний механічними пошкодженнями органу. Першим проявом даної патології, як раз, і стає сильний біль, яка починається в лівому підребер’ї і поширюється в ліве плече, лопатку, а також, ключицю. Механічне пошкодження органу неможливо сплутати з тим, як починається псоріаз. Симптоми досить яскраві, шокові. Больовий синдром супроводжується частим пульсом, різким зниженням тиску, а пацієнту важко дихати. Полегшити стан можна, лежачи або напівсидячи, злегка спираючись на лівий бік.

 • . 3

  Знаючи, як визначити хворобу за симптомами, можна за характерними ознаками попередньо поставити діагноз про присутність інфекційного захворювання. Це малярія, сифіліс, інфекційний мононуклеоз, сибірська виразка та інші. Не виключається біль в області селезінки при наявності тромбів в артерії, яка живить орган. Як правило, тромбоз супроводжує запальні процеси. Небезпека захворювання зростає при розвитку лейкозу, атеросклерозу або лимфосаркоме.

 • . 4

  Чи існує точна методика, як поставити діагноз за симптомами? Наприклад, при абсцесі серед перших ознак відзначають присутність сильних хворобливих відчуттів в центральній частині грудей і в області лівого підребер’я. Біль проявляється на тлі підвищення температури і поразки м’язової тканини черевної стінки. А от наявність в організмі паразитів діагностувати набагато складніше. Часто хвороба призводить до механічного пошкодження органу і нагадує ознаками розрив селезінки. Больовий синдром може в цьому випадку направити обстеження в хибному напрямку.

 • . 5

  Особливо небезпечні пухлини селезінки, що супроводжуються тупим болем в області знаходження органу і постійним відчуттям важкості. Діагностувати пухлина не так просто, як зняти симптоми алергії. Рекомендується не затягувати з відвідуванням терапевта, якщо болючий синдром не проходить протягом 2 — 3-х днів. Навіть легка, ниючий біль може бути ознакою серйозного захворювання. Чим раніше лікар виявить причини і призначить відповідне лікування, тим швидше пацієнт позбавиться від дискомфорту в області селезінки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :