Як зрозуміти, що черепаха спить?

як зрозуміти, що черепаха спить?

Вам знадобиться
 • Черепаха
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  Черепаха — це створення, яке має безліч цікавих сторін. Крім усього іншого у цієї тварини присутня така функція, як впадіння в сплячку, причому це залежить від декількох факторів. Іноді дуже складно визначити померла черепаха або впала в дану сплячку. Як зрозуміти черепах? Для того що б розкрити безліч загадок, пов’язаних з існуванням цих тварин, вчені витратили величезну кількість часу.

 • . 2

  Якщо ваша черепаха перестала дихати, не сховалася в панцир, а також знаходиться в місці, яке найкраще захищене від холоду, то не варто засмучуватися, це говорить про те, що вона впала в сплячку. Даний стан цілком нормально для черепах. Вони впадають в нього при впливі декількох зовнішніх факторів. Головну роль у цьому процесі відіграє зниження температури, а в зв’язку з цим також втрачається апетит, що й призводить до даного результату. У цьому немає нічого серйозного, з часом ваш вихованець стане таким, яким був з самого початку.

 • . 3

  Як зрозуміти, що черепаха спить? Це дуже просто, постарайтеся підняти температуру повітря, можливо, вона прокинеться. Також варто відзначити, що мертві черепахи з часом починають пахнути гниллю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :