Як зрозуміти, що хлопець розлюбив?

як зрозуміти, що хлопець розлюбив?

Вам знадобиться
 • Телефон
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Зв’язок між статями є досить складним явищем. Іноді відносини між чоловіком і жінкою тривають, але, швидше за інерцією для когось, оскільки любов пройшла або з’явилися почуття до іншої людини. На початковому етапі знайомства хлопця з дівчиною (або чоловіка з жінкою) практично завжди має місце романтика, закоханість, інтерес до протилежної сторони. З часом почуття або притупляються або переходять в іншу стадію, при цьому спілкування і відносини між сторонами можуть тривати. У всьому, також як і у стосунків чоловіка з жінкою, є свій життєвий цикл зі своїми етапами. Коли проходить квітково-цукерковий період і відносини стають рутинними і буденними дівчина, яка раніше була розпещена компліментами і подарунками, починає думати, що її розлюбили. Чи так це насправді, як зрозуміти що чоловік розлюбив?

 • . 2

  Існує безліч маленьких ознак (маячків), які можуть пролити світло на дане питання. Один з найважливіших факторів відносин — це час, який людина проводить зі своєю половинкою. З одного боку воно нічого не коштує, а з іншого — немає нічого ціннішого спільно-проведеного часу. Якщо хлопець раніше весь свій вільний час був готовий витратити на кохану дівчину, а тепер у нього інші справи: рибалка, посидіти з другом, комп’ютерні ігри, затримки на роботі — його любов до дівчини стала менше. Можливо, у нього нікого і немає крім своєї дівчини, але свого безцінного часу йому на неї шкода або не заплановано. Різке зниження вільного часу, який приділяється для спільного проводження — основна ознака того, як зрозуміти що хлопець розлюбив.

 • . 3

  Можливо жінка влаштовує як дружина або друг і чоловік не поспішає йти. Можливо, і нікуди йти, проте любов вже пройшла і відносини перейшли в площину взаємовигідного обміну: чоловік — годувальник, жінка господиня. Багатьох це може влаштовувати, але для когось почуття на першому місці.

 • . 4

  Другим яскравим маячком, що символізує про догляд закоханості, є критика і роздратованість. Якщо на початку знайомства чоловік завалював свою улюблену компліментами, а тепер від нього виходить одна критика — або він нарешті прозрів куди вляпався, чи почуття пройшли, хоча перше може бути причиною другого. З іншого боку, критика і роздратованість чоловіка може бути наслідком докорів і критики з боку своєї другої половинки, тому не варто поспішати з висновками і задуматися про причини такої ситуації.

 • . 5

  Важливим механізмом, що запускає закоханість у чоловіків до жінки, є сексуальний потяг і сексуальна незадоволеність. Сексуальний потяг може змінитися, якщо жінка перестала намагатися, наприклад, поправилася, або чоловік знайшов найкращий варіант, або обом сторонам набридло щоразу одне і те ж, що вплинуло на зниження обопільного потягу одне до одного. Такий результат також може бути наслідком сексуальних невдач і критики з боку жінки. Можливо, їй варто поміняти свою поведінку в ліжку, побути актрисою, постаратися підіграти чоловікові в реалізації його фантазій. Тому наступним маячком втрати почуттів є погіршення сексуальних відносин або механічне виконання подружніх зобов’язань. Звичайно, після 35 років сексуальна функція у чоловіків знижується, але поцілунки, обніманія та інші форми тілесного контакту можуть говорити про наявність або відсутність почуттів.

 • . 6

  Багато дівчат (жінки) факт закінчення любові відзначають щодо зміни числа смс повідомлень на мобільний телефон або подарунків і квітів. На жаль чи на щастя, це не критерії, це всього лише данина традиціям певного етапу життєвого циклу відносин між статями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :