Як зрозуміти хлопця по погляду?

як зрозуміти хлопця по погляду?

Вам знадобиться
 • Хлопець для спостереження
 • Уважність
 • Спостережливість
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Очі — це дзеркало душі, але як же складно іноді зрозуміти, що таїться в їх глибині. Вам іноді може здаватися, що хлопець постійно дивиться на вас дуже закоханими очима, а насправді нічого більшого не відбувається. Або ви ловите на собі зацікавлені і захоплені погляди чоловіків, але вони не роблять ніяких спроб продовжити спілкування і почати знайомство. У чому ж тут справа? Як зрозуміти хлопця по погляду?

 • . 2

  Для початку варто пам’ятати, що у жінок і чоловіків абсолютно різна психологія. Жіноча сутність прагне до постійності і стабільності, а ось чоловіча — постійно шукає новизну і зміни. Буває дуже складно зрозуміти, який сенс хлопець вкладає в свій погляд, але один принцип завжди вірний: якщо хлопець постійно кидає в вашу сторону прямі погляди, то ви дійсно його зацікавили. Але ви завжди повинні пам’ятати, що чоловіки «мисливці» за своєю суттю, і таким же поглядом чоловік може одночасно обдаровувати кілька дівчат.

 • . 3

  Як зрозуміти по погляду? Якщо хлопець дивиться на вас, піднявши брови, то цей погляд позначає його інтерес до вас і симпатію. Якщо він хмурить або мимоволі опускає брови, то, на жаль, ми маємо справу з антипатією. Якщо погляд хлопця повільно і оцінююче ковзає по вашій фігурі, це означає, що він зацікавлений в вас і розглядає вас як потенційний сексуальний об’єкт. Для оцінки вашої сексуальної привабливості хлопцю необхідно всього кілька секунд.

 • . 4

  Якщо хлопець дивиться на вас мигцем і як би ненароком, то це також є відмінним ознакою. Такий погляд, як правило, висловлює інтерес до вашої персони. Якщо хлопець дивиться на вас поглядом з пращурами і легкою посмішкою, то це варто сприймати як легкий флірт, запрошення до спілкування або виклик. Іноді такий погляд може обіцяти вам романтичні відносини, а іноді цей погляд не обіцяє нічого крім звичайного флірту.

 • . 5

  Якщо хлопець просто не відводить від тебе своїх очей, то тут розібратися дуже легко, за таким поглядом явно піде знайомство. Дайте відповідь поглядом на погляд, і молода людина обов’язково вхопиться за цю рятувальну соломинку.

 • . 6

  Також зроби спробу подивитися йому прямо в очі. Якщо ти хлопцю дійсно подобаєшся, то він швиденько відведе очі, або ж зробить спробу притримати твій погляд на собі. Спостерігаючи уважно за хлопцем, ти зможеш визначити, що у нього дійсно на розумі і що говорять його очі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :