Як зшити французькі штори?

як зшити французькі штори?

Вам знадобиться
 • Легко драпірується тканину кремового або білого кольору
 • Нитки в тон тканини
 • Кільця з пластику або металу
 • Тонкі шнури в тон
 • Меблеві цвяхи
Інструкція
 • . 1

  Розкроюємо тканину на смуги. Кожна секція готової штори в підвішеному вигляді становить 25 — 40 см. Ширину смуг робимо на третину більше. Наприклад, якщо ширина готового полотнища дорівнює 40 см, то ширина викрійки дорівнюватиме 60 см. Довжину полотнищ, враховуючи збірки, робимо в 2 рази більше довжини зібраної на шнури маркізи. Тепер про те, як зшити французькі штори. Пристрочують один до одного відрізані смужки тканини і прошиваємо кожну вздовж запошівним швом на швейній машинці.

 • . 2

  Тепер про те, як зшити французькі штори. Пристрочують один до одного відрізані смужки тканини і прошиваємо кожну вздовж запошівним швом на швейній машинці. Пристрочують оборку вздовж нижньої кромки. В якості оборки може бути основна тканина, а також мереживо або бахрома. За допомогою англійських шпильок протягуємо шнури в усі вертикальні французькі шви. Шнури повинні бути рівні по довжині висоті вікна. До країв штори міцно пришиваємо кінці шнурів.

 • . 3

  Штору розстеляємо на підлозі або на великому столі і закріплюємо кінці пошивних швів. Потім рівномірно руками розподіляємо кожну складку уздовж втягати шнурів. Складки вручну приметують до шнурів нитками в тон тканини. Пришиваємо уздовж швів маленькі кільця із пластику або металу, роблячи відстань між ними 15 — 20 см. Протягуємо через кожен з лав колечок затяжні шнури. Прив’язуємо невеликі вантажі до колечкам, які пришиті до нижньої кромки.

 • . 4

  Обгортають тканиною настановну планку і закріплюємо меблевими цвяхами. За допомогою саморізів і власників встановлюємо її у віконний отвір. За допомогою меблевих цвяхів прикріплюємо штору до настановної планці таким чином, щоб ширина кожної секції зменшувалася на 1 / 3. Надлишки тканини, що утворилися між швами, збираємо дрібними складками і також закріплюємо гвоздиками. Потім розправляємо все полотнища.

 • . 5

  Отже, як зробити французькі штори, щоб вони придбали свій остаточний вигляд? Закріплюємо до планки великі кільця навпроти кожної вертикального ланцюжка кілець. На самий кінець планки закріплюємо ще одне кільце — допоміжне. Вставляємо в кільця вільні кінці шнурів, простягаємо до допоміжного кільцю і протягаємо через нього. Наступний шнур простягаємо через всі кільця, крім самого далекого. І так далі. Скріплюємо між собою всі натяжні шнури на виході з допоміжного кільця і зав’язуємо їх у вузол. Опускаємо їх уздовж штори і закріплюємо на гачку, який спеціально пригвинчує близько підвіконня.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :