Як зшити новорічний костюм дитині?

як зшити новорічний костюм дитині ?

Вам знадобиться
 • Шовк
 • Шматок білого шовку
 • Голки
 • Щільна папір
Інструкція
 • . 1

  Кожна доросла людина прагне зробити це свято для дитини незабутнім. Один зі способів зробити торжество яскравіше — виготовити карнавальний костюм. Його можна зшити самостійно, вдома, разом з дитиною. Дуже легко зшити костюм клоуна. Чим він привабливий? Тим, що використовуються яскраві тканини і комбінезон виходить дуже колоритним. Для його крою можна використовувати дитячі брючки, щоб не помилитися в розмірі. Це зможе зробити навіть новачок: не треба боятися кроїти! Комбінезон повинен бути вільним, штанини і рукава будуть зібрані по краю на гумку. Тому помилки крою НЕ будуть кидатися в очі. Отже, як зшити новорічний костюм дитині? З чого починати?

 • . 2

  Треба розкласти тканину на столі. Скласти її вздовж, заклавши 26 — 27 см. Це буде права сторона комбінезона. Можна виміряти відстань від верхньої частини плеча до ступні дитини, додати 3 — 4 см і зробити позначки. Обов’язково зробити припуск на шви 1 см і відрізати деталь. По ній вирізати другу частину іншого кольору. Вийшло два прямокутника зі стороною 53 — 54 см. Кожен прямокутник слід скласти уздовж навпіл і покласти на столі, поєднавши по розрізу. У верхній частині вирізати горловину потрібного розміру і оформити лінію плечей — зрізати під нахилом. Потім треба зробити розрізи для рукавів, так як збоку швів не буде. Із залишків тканини вирізаються прямокутники, де одна сторона — довжина рукава, а інша — ширина. Обов’язковий припуск на шви. Потім всі деталі слід прострочити, вставити в рукава і штанини гумки, зібрати їх. Тепер зрозуміло як пошити новорічний костюм дитині!

 • . 3

  Це була основа костюма. Але і дрібниці тут важливі, і одна з них — це оформлення горловини. Костюм буде одягатися зверху, тому треба зробити зручну застібку. Вона робиться попереду: пришиваються кнопки або гачки. А з вати скочуються кульки. Їх пришивають до комбінезону, як величезні гудзики. Зверху на них приклеюють блискітки, паєтки. З білої тканини робиться комір: одна сторона збирається на нитку і стягується. Пришивати до костюма його не треба. Комір прикрашають блискітками. З щільного паперу можна склеїти ковпак на голову, прикрасити його фарбами і наклеїти різнокольорові кружечки. Як зшити будинку карнавальний костюм дитині — тепер відомо кожному. Добре займатися підготовкою до свята разом з дітьми: спільна творчість благотворно впливає на взаєморозуміння в родині!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :