Як зшити рюкзак своїми руками?

як зшити рюкзак своїми руками ?

Вам знадобиться
 • Швейна машинка
 • Старий рюкзак
 • Старі джинси
Інструкція
 • . 1

  Це буде цікаво для захоплених рукоділлям людей, яким принесе задоволення зробити з отслужившей вже свій термін речі нову оригінальну, зручну, стильну і практичну річ. Загалом, таку, з якою не соромно вийти на вулицю. Отже, є старі джини, старий рюкзак, лагодити який вже не має сенсу, швейна машинка і вмілі руки. Потрібно зшити стильний рюкзачок. Як зшити рюкзак своїми руками, якщо є велике бажання і творчий порив? Спочатку знадобиться форма. Її видобувають, розрізавши старий рюкзак по швах. Розправляють отримані частини на джинсової тканини, обводять контури, форма є! Тепер, якщо прострочити розрізаний матеріал на машинці, то вийде рюкзак з джинсової тканини того ж фасону, що і старий. Блискавки, фурнітуру, лямки використовують теж від старого рюкзачка, якщо вони справні і в пристойному стані.

 • . 2

  Щоб він більше був схожий на заводський, роблять подвійні шви такий же ниткою, як і на джинсах. Щоб рюкзак не виглядав убого, потрібно намагатися наблизити якість шва до заводського. Якщо не вистачає досвіду, можна потренуватися на непотрібних клаптиках, джинса — щільна тканина, тому зручна для роботи, це не так важко, як здається на перший погляд. Потрібно уважно розглянути, яким чином зроблені шви і спробувати повторити. Може бути не з першого разу, але це обов’язково вийде. Прекрасно виглядатимуть клепки на карманчиках, як роблять на джинсах. Клепки підійдуть будь-які. З них можна зробити гарний малюнок. Крім того, що сам по собі він, безумовно, буде виграшно виглядатиме на тлі потертій джинси, він ще й буде відволікати увагу від якихось недоробок, нерівних швів і тому подібних огріхів, акцентуючи увагу на собі.

 • . 3

  З тією ж метою можна використовувати аплікацію з тканини, або шматочків шкіри. Аплікація прикрасить рюкзачок, а, якщо треба, то скроєна дефекти тканини, якщо вони є. При вдало вибраному малюнку, рюкзак значно перетворитися. Можна сказати, що тут успішний результат роботи наполовину залежить від оформлення. Як не намагатися, але пошиття рюкзака зі старої тканини не додає йому привабливості. Тому головне завдання — відволікання уваги від якості матеріалу і строчки, і концентрація його на оформленні. У цьому випадку плід праць буде виглядати дуже гідно і навіть викликати в навколишніх заздрість!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :