Як зшити сумку зі старих джинсів?

як зшити сумку зі старих джинсів?

Вам знадобиться
 • Розкрій
 • Пошиття
 • Прикраса
 • Джинси
Інструкція
 • . 1

  Багато жінок стикаються з проблемою — куди дівати старі речі. Часто буває, що улюблені джинси вже відслужили свій термін, набридли, вийшли з моди. Можна, звичайно, їх просто викинути або віддати кому-небудь. Але якщо прикласти трохи праці і фантазії, то вийде подарувати обридлої речі нове життя. Наприклад, пошити з джинсів сумку. Далі буде розглянуто, як зшити сумку зі старих джинсів, і що для цього знадобитися.

 • . 2

  Для того, щоб пошити з джинсів сумку не потрібна навіть форма. Знадобляться кравецькі ножиці, сантиметр або лінійка, шпильки, відповідні за кольором, щільні нитки. Для розкрою досить відрізати верхню частину штанів на відстані висоти сидіння. Це те місце, де починаються штанини. Сантиметром або лінійкою треба заміряти ширину майбутньої сумки (по лінії відрізу). Вийде довжина підстави сумки. Ширина підстави 5 — 7 см, плюс припуски на шви 1 — 1, 5 см з кожного краю. З відрізаних штанин треба викроїти ручки. Довжина залежить від того, як буде носитися сумка з джинсів — в руках або через плече. Ширину ручок в готовому вигляді ( 1, 5 — 3 см) треба помножити на два і додати 2 см (припуск на шов). Із залишків тканини необхідно викроїти два прямокутники, до яких буде пришивати блискавка. Розмір вибирають виходячи з обхвату талії колишніх джинсів. Ширина викроюється, приблизно, 3 — 4 см.

 • . 3

  Після того, як всі деталі розкриємо, можна приступити до шиття сумки. Для цього заготовку треба вивернути на виворітну сторону. Підстава сумки, перш ніж пристрочують, краще приметать або приколоти шпильками. Це робиться для того, щоб вони не перекосило, в процесі строчки, і тканина лягла рівно, без заломів. Заготовки для ручок сумки складають навпіл лицьовою стороною всередину і прострочують по довгій стороні на відстані 0, 5 см від краю. Потім їх треба вивернути на лицьову сторону, випрасувати шов і зробити дві декоративні строчки по лицьовій стороні, відступаючи 0, 5 — 0, 7 см від країв. Ручки треба приколоти шпильками до місця їх подальшого перебування. Залишилися дві смужки, на які кріпитиметься блискавка. Як зшити сумку з блискавкою? Для цього її треба пришити до заготовок з виворітного боку, потім планки з блискавкою пришиваються до сумки там, де у джинсів був пояс. Цією ж рядком кріпляться і ручки. За розміром майбутньої сумочки викроюють підкладку. Для цього можна використовувати спеціальну підкладкову тканину або, наприклад, стару сорочку. Підкладку пришивають до основи планок з блискавкою потайними стібками, сховавши край зрізу всередину.

 • . 4

  Прикрашається сумка зі старих джинсів найрізноманітнішими способами, наскільки вистачить фантазії. Можна на кишеньки пришити готові аплікації. Або самостійно зробити вишивку. Для додання обновці етнічних мотивів, по лінії пояса добре буде виглядати різнобарвна тасьма з візерунками. Більш легковажний, гламурний стиль додадуть сумочці різні бантики і стрази, а також мереживо. Зараз у моді великі ланцюга. Їх теж використовують для прикраси сумок. Незвично буде виглядати ланцюжок, пришита по довжині ручок і у верхній частині кишень. Дуже незвично буде виглядати ремінь, протягнуто в шлевки на місці пояса джинсів. Сумочка, пошита своїми руками і прикрашена по своєму смаку, буде не тільки кращим прикрасою для стильної, сучасної дівчини, але й способом самовираження своєї власниці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :