Як зшити туніку самої з шовку?

як зшити туніку самої з шовку?

Вам знадобиться
 • Тканина
 • Нитки
 • Швейна машина
 • Бажання отримати туніку
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб пляжна туніка виглядала завжди красиво — тканина потрібна підбирати з урахуванням деяких вимог. Головна вимога в тому, що тканина не повинна м’ятися і линяти. Також, бажано, підбирати тканину з натуральних матеріалів. Не менш важливим є підбір кольору для туніки. Так як це пляжна річ, то і колір доцільно підбирати яскравий, сонячний. Чудово підійдуть жовтий, рожевий, салатовий і ін яскраві кольори. Непогано буде виглядати і змішана забарвлення.

 • . 2

  Отже, перш, ніж почати шити слід зняти мірки і викроїти туніку. Для цього, потрібно розвести руки в сторони і відміряти відстань від середини грудей до бажаної довжини рукава. Обов’язково потрібно додати 5 — 6 сантиметрів, так як рукав на опущеній руці трохи підніметься, та й припуск на шов слід враховувати. Після цього беруть тканину і відрізають шматок, який буде в 2 рази довше, ніж знята раніше мірка. Складають його навпіл і кладуть складеної частиною вгору.

 • . 3

  Щоб вирізати горловину можна взяти будь-яку сорочку або блузу, у якої виріз за формою збігається з бажаним, скласти навпіл, додати до краю згину і відміряти по ньому. Край горловини обробляється за допомогою тасьми або просто обробляється оверлоком і підшивається. Можна зробити своїми руками тасьму з намистин і нашити її на край горловини — хенд мейд завжди в моді.

 • . 4

  Тепер слід приміряти вийшло виріб, щоб відміряти його довжину. Також, не варто забувати про припуски на шви. Для обробки краю достатньо залишити 3 — 4 сантиметри. За зазначеної лінії тканину відрізають. Далі знімають мірки обхвату руки і напівобхвату стегон. Тканина складають навпіл, і від верхнього згину по боковому зрізу, починаючи від верхнього згину відкладають лінію, яка дорівнюватиме отмеренной половині обхвату руки + 3 — 4 сантиметра на вільність + 2 сантиметра на підгин .

 • . 5

  По нижньому зрізу від середини убік відкладають лінію, рівну половині напівобхвату стегон + 3 — 5 сантиметра на вільність і 1, 5 — 2 на шов. Після цього, отримані мірки з верхнього і нижнього зрізу з’єднують, вибираючи бажаний силует. Отриманий виріб сколюють шпильками і приміряють. Якщо все добре — можна починати шити.

 • . 6

  Перший шов прокладають по лінії силуету, з’єднуючи при цьому бічні зрізи. Щоб при носінні краю не обсипалися їх обробляють оверлоком. Потім, підвертають і підшивають край виробу і рукави. Все, пляжна туніка готова. Мода на деякі вироби швидко проходить, але туніка завжди була і буде модним і зручним нарядом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :