Як зупинити блювоту у дитини при отруєнні?

як зупинити блювоту у дитини при отруєнні?

Вам знадобиться
 • Проблема
 • Народний метод
 • Лікар
 • Відмінності
Інструкція
 • . 1

  Порушення в організмі людини, що викликають блювоту, по медично називаються гастроентеритом, або по-іншому — вірусне зараження слизових оболонок шлунково-кишкового тракту. Найголовніше — вирішити проблему як зупинити блювоту у дитини. По-перше, забезпечити приплив у приміщення свіжого, по можливості, якщо влітку, прохолодного повітря, а потім треба заспокоїти малюка. Блювота — завжди неприємна, більше того, лякає не тільки батьків та оточуючих, а й дітей.

 • . 2

  Як швидко викликати блювоту є кілька відомих прийомів. Найпростіший і найдієвіший спосіб — нахилити людини нижче і засунути два пальці в рот. Спосіб діє безвідмовно і його цілком вистачає. Тільки діяти треба порешітельней. Необхідно також розуміти причину виникнення блювоти. Блювота, все-таки в більшості випадків носить одноразовий характер — виникла і пропала. Але якщо вона повторюється з лякаючою періодичністю і в блювоті є домішка крові, не уникнути звернення до лікарів.

 • . 3

  Не треба плутати блювоту і зригування у грудних немовлят. Якщо блювота — це маленьке захворювання, то зригування — звичайне явище через незрілості організму малюка, коли їжа легко може викинутися назад у порожнину рота. Як відрізнити блювоту від відрижки — це досить просто. Зригування відбувається відразу після годування, і анітрохи не впливає на настрій малюка — він як і раніше усміхнений. Якщо «блювота» сталася через годину і більше, після годування дитини, можливо слід задуматися про можливе виклику лікаря.

 • . 4

  І все-таки, якщо дитина вже великий і була блювота, по її завершенні необхідно остаточно промити шлунок підлогу літром кип’яченої води з розведеним у ній активованим вугіллям. Після нападу бажано припинити вживати яку або рідина або їжу і дати дитині просто полежати дві години. Тепер прийшов час зайнятися усуненням запаху блювоти. Як позбутися запаху блювоти, особливих «наукових» прийомів немає — все життєві і прості. Швидко прибрати залишки нападу, промити всі чистою водою і ретельно провітрити приміщення. Для остаточного усунення запаху, посипати плями блювоти харчовою содою.

 • . 5

  Якщо сода не надто допомогла позбутися від плям, можна застосувати спеціальний засіб для чищення килимів. Слід провітрити приміщення і обприскати його освіжувачем повітря, який так подобався малюкові. Способів, як викликати блювоту у дитини і впоратися з її наслідками, існує величезна безліч. Спочатку слід виявити причину блювоти, а потім спокійно зайнятися усуненням її наслідків. Так само можливе звернення до лікаря, але за умови повторення подібних випадків. А поки, потрібно дотримуватися спокою і оптимізму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :