Як зупинити думки?

як зупинити думки?

Вам знадобиться
 • Час
 • Терпіння
 • Посидючість
 • Бажання досягти мети
Інструкція
 • . 1

  Уявіть, що ваша голова акваріум, де плавають рибки, протягом води плавно колише рослини в ньому. Вода м’яко колишеться. Всі думки, які приходять, обволікаються бульбашками повітря, піднімаються вгору і йдуть. Уявіть це дуже докладно. Думки будуть затихати і зникати. І ви відчуєте, що в голові настала тиша.

 • . 2

  Уявіть, що ваш розум — це дошка, і будь-яка думка, яка приходить в мозок відразу з’являється написана білою крейдою на чорній дошці. Подумки візьміть вологу ганчірку і зітріть її. З’явиться наступна думка, також спокійно і неквапливо зітріть її. Думки зникнуть. Подумки уявіть людей, яким це вдалося, наприклад, святих.

 • . 3

  Вирішити питання, як зупинити думки люди намагалися з давніх часів. І досягли в цьому великих успіхів. Між мисленням і очима існує зв’язок. Один із стародавніх і дієвих способів дуже простий. Треба зупинити погляд і дивитися на обрану точку або будь-який об’єкт. Краще якщо він буде на відстані близько метра. Зусиллям волі зупиніть будь дрібне рух очей. Якщо очі втомилися, то закрийте їх і відпочиньте, а потім продовжите. Спочатку тривалість така: 1 хвилина концентрації, потім 1 хвилина відпочинку, так чергувати. Всього 6 хвилин. Наступного разу все робити вже по 2 хвилини. Так треба дійти до п’яти хвилин на концентрацію і п’яти хвилин на розслаблення.

 • . 4

  Всього час вправи становитиме 30 хвилин. З кожним днем це вправа буде виходити все краще. Важливо не пропускати жодного дня. Перед вправою добре заспокоїти дихання. Зробити глибокий вдих, затримати дихання, рахуючи про себе до трьох, потім зробити повільний видих і знову затримати дихання, рахуючи до трьох. Так подихати без напруги п’ять-десять хвилин. Після регулярного виконання цієї вправи питання: «як прибрати думки», — перестане вас турбувати.

 • . 5

  Повторюйте одну і ту ж фразу. Добре повторювати афірмації. Можна такі: «Я прекрасна, я щаслива, я кохана, і мені завжди щастить», «Я Божественне втілення любові, багатства і успіху». Можна повторювати східні мантри. Вправу виконуйте 20 — 30 хвилин на день протягом не менше двох тижнів. Подумки уявіть людей, яким це вдалося. Наприклад, святих. Виберете собі вподобану молитву і повторюйте її кілька разів. В душі і голові настане легкість, тиша і спокій.

 • . 6

  Зробите медитацію. Можете під час неї міркувати над такими темами: світло, любов, дружба, благородство. Живіть «тут і зараз». Коли ми знаходимося в сьогоденні, ми не переживаємо про минуле і не турбуємося про майбутнє. Живіть усвідомлено кожну мить життя, відчувайте і відчувайте, як ви все робіть.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :