Як зустріти дружину з пологового будинку: креативні ідеї

як зустріти дружину з пологового будинку : креативні ідеї

Вам знадобиться
 • Повітряні кульки
 • Плакати
 • Квіти
 • Корисний сюрприз
Інструкція
 • . 1

  Повітряні кульки. У першу чергу татові необхідно зрозуміти, що його кохана, перебуваючи в пологовому будинку, не відпочивала: спочатку вона відчувала родові болі, а потім вчилася доглядати за малюком днями і ночами. Але як зустріти дружину з пологового будинку в такому випадку? Першим ділом, що захоче зробити молода мама вдома — це прийняти душ, смачно, але правильно поїсти і, звичайно ж, поспати. Тому не потрібно запрошувати гостей до себе, залишити цю справу краще на потім. Але свято обов’язково повинен бути присутнім вдома. Квіти — це само собою, але ж можна зробити більше! Наприклад, купити пару десятків повітряних кульок, наповнених гелієм, і пустити їх під стелю в дитячій кімнаті.

 • . 2

  Плакати. Не залежно від того, де проживає молода сім’я, можна намалювати кілька кумедних плакатів на шляху до будинку. Перший плакат можна прикріпити на парковці так, щоб мама його помітила. Наступний — на дверях під’їзду (на воротах, якщо приватний будинок), на самих дверях, в коридорі і дитячої. Власне, розташування місць плакатів може бути будь-яким, це не так важливо, як вибрати пологовий будинок і палату. На плакатах можна написати смішні написи, наприклад, «Тут тепер живе троє (четверо. ..): мама, папа й … (ім’я малюка)» на дверях квартири або «Тут буде спати і гратися наш малюк» в дитячій. Можна також намалювати небудь веселе, навіть якщо немає художнього таланту, це буде навіть удвічі приємніше для коханої дружини. Можна підключити друзів і причепити плакати від їхніх імен. Наприклад, зробити напис «Вітаємо з народженням дитини! Майбутні хресний тато і хрещена мама».

 • . 3

  Квіти. Як забирають з пологового будинку знають всі: мамі — букет, татові — конверт. Звичайно, обмежитися букетом кольором в даному випадку занадто просто. Але коли квітів багато, це вже цікаво. Мама в черговий раз оцінить тата і його любов. Звичайно, велика кількість квітів, влетить у велику копієчку для чоловіка. Але можна заощадити і замовити квіти в розпліднику, якщо є такі поруч. Якщо ж ні, то заздалегідь домовитися з постачальниками квітів на торгові точки про оптову покупку і попросити знижку. Так тато покаже себе і бережливим господарем, тим більше це важливо, коли з’явилося поповнення в сімействі і кожен рубль буде необхідний. Важливе правило: не ставити квіти в кімнаті, де буде знаходитися дитина!

 • . 4

  Корисний сюрприз. У цьому випадку, маму краще підготувати заздалегідь і натякнути про можливе сюрприз. Так як дістатися до пологового будинку важко для мами і тата через хвилювання і радості одночасно, то можна поговорити на абстрактні теми і запитати дружину, які б вона хотіла шпалери на кухні? Можливо, питання в такий момент здасться дивним, але чого тільки не скажеш і не зробиш в шоковому стані? Тим більше, що породіллі буде не до цього. Заміна шпалер або покупка нової ванни — це теж відмінне рішення для подарунка всередині сім’ї. Варто лише уявити радісний подив молодої мами, коли під бадьорий татове «мила, як щодо гідромасажу?», Вона побачить нову ванну!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :