Як зустріти подругу з пологового будинку?

як зустріти подругу з пологового будинку ?

Вам знадобиться
 • Прикрашений автомобіль
 • Одяг
 • Шампанське
Інструкція
 • . 1

  Пологи — ніаісложнейшій етап у житті кожної жінки і величезний стрес як для мами, так і для малюка. Хоча зустріч з маленьким грудочкою щастя і варто всіх пережитих мук. У перші дні після пологів жінка тільки звикає бути мамою і приміряє на себе нову роль. Правильно організована зустріч з пологового будинку вкрай важлива для матері, адже їй так необхідно відчути любов і турботу близьких їй людей, їх підтримку.

 • . 2

  Як зустріти подругу з пологового будинку? Друзі та рідні породіллі завжди готуються до урочистої події заздалегідь. Крім подарунків для мами і малюка необхідно купити потрібні речі для виписки, такі як конверт і красивий одяг для новонародженого. Зустрічати породіллю їдуть на машинах, прикрашених кульками або будь-якими іншими урочистими прикрасами. Обов’язково слід прихопити з собою шампанське з келихами. Пляшку шипучого напою обов’язково відкривають з гучним бавовною в момент появи батьків з малюком в дверях пологового будинку.

 • . 3

  Якщо в сімейних відносинах у жінки, що народила все благополучно, питання, як залишити дитину в пологовому будинку, у неї не виникне ні за яких обставин. Якщо ж новоспечена мати — одиначка, то підтримка друзів буде для неї просто необхідна. Необхідно організувати для неї таку зустріч, щоб вона зрозуміла, в її оточенні є близькі люди на яких можна покластися в будь-який момент. Ще перед пологами слід подбає про те, як безкоштовно потрапити в пологовий будинок такий породіллі. Для матері-одиначки обов’язково слід підготувати потрібні подарунки для малюка, адже самостійно їй буде досить важко впорається з усіма покупками.

 • . 4

  Під час безкоштовних пологів може знадобиться список ліків. Тому обов’язково необхідно, щоб поруч з породіллею знаходився хто-небудь із рідних. Часто родова діяльність у жінок занадто слабка, тому лікар приймає рішення її простимулювати. Як стимулюють пологи в пологовому будинку? Якщо перейми йдуть з хаотичною періодичністю, а проміжки між ними не зменшуються, то в природний процес пологів починає втручатися медичний персонал. Для початку лікар може пробити навколоплідний міхур, якщо води не відійшли до цього моменту. Якщо таке втручання не допомогло зазвичай породіллю починають стимулювати окситоцином.

 • . 5

  Як зібрати сумку в пологовий будинок? Якщо породілля самотня допомогу друзів у зборах буде також їй необхідна. Предмети особистої гігієни, памперси й одяг для малюка, пелюшки, ночнушка, халат і тапочки для породіллі — мінімальний список речей, які будуть екстрено необхідні. Все інше можна докупити вже після появи малюка на світ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :