Як звабити і завоювати чоловіка Льва?

як звабити і завоювати чоловіка льва?

Вам знадобиться
 • Чоловік Лев
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Чоловік Лев у всьому і завжди любить бути в центрі уваги. З ним небезпечно сперечатися і наполягати на своїй думці. Цього він не прощає і може розірвати відносини. Якщо перед жінкою стоїть завдання, як завоювати чоловіка Льва, то вона повинна дуже постаратися. В оточенні Льва тільки вершки суспільства. Його цікавлять яскраві самодостатні натури, які, так само як і він, знаю собі ціну. Тільки від таких людей він може адекватно сприймати похвалу і критику. Сіра маса його мало цікавить, вона служить просто фоном в його житті.

 • . 2

  Щоб починати вирішувати задачу, як спокусити чоловіка Льва, потрібно звернути увагу на свою зовнішність. Як і всі чоловіки, Лев в першу чергу вибирає очима, для нього це особливо важливо. Його може зацікавити тільки аристократка до кінчиків пальців. Не обов’язково красуня, але саме доглянута леді, з відповідними манерами, ходою, гардеробом. Домашня квочка, метка баба або пацанка-хуліганка не зможуть зачепити його серце. Він зверне увагу на жінку, якій у слід повертаються всі чоловіки, і заздрить половина жіночого населення. Для нього представляє інтерес підкорити і завоювати саме таку особу.

 • . 3

  Навіть якщо чоловік Лев попався на вудку, все одно варто бути напоготові. Ще не факт, що він прикипів назавжди. Лев шикарно доглядає в квітково-цукерковий період стосунків. До ніг жінки — дорогі подарунки, багаті ресторани, ексклюзивний відпочинок. Він чекає захоплення і обожнювання в очах своєї коханої. Не варто цим нехтувати — Лев любить хвалебні оди на свою честь. І цим теж можна вирішити питання, як підкорити чоловіка Лева. Не варто забувати, що похвала має бути щира, так як лестощі для нього неприйнятна і може образити царську натуру.

 • . 4

  Жінці, чоловіки Лева, назавжди треба забути навіть про нешкідливий флірт. Якщо для інших це просто гра, то для нього така поведінка неприйнятна. Його подруга повинна належати цілком тільки йому, а для інших вона недоторканна. Він не потерпить суперництва, хоча для себе ці правила, він не визнає. Лев буде приділяти увагу іншим жінкам і з цим треба змиритися. За вдачею він однолюб і сім’я завжди буде стояти на першому місці. Але для нього важливо, щоб навколо завжди було багато обожнюють його жінок, які його обожнюють.

 • . 5

  Тим, як любить чоловік Лев, можна захоплюватися. Для своєї пасії він не шкодує ні грошей, ні часу на залицяння. Але не все так гладко. Виявляючи свою владу, він буде диктувати свої закони. Відтепер жінка повинна забути свої принципи — їй будуть вказувати, що носити, читати, дивитися, і навіть що є. Звичайно, з точки зору Льва, це все найкраще і найдорожче. І якщо захочеться пов’язати долю з таким чоловіком, то це все треба просто прийняти як факт і не намагатися чинити опір. Причому, не показуючи повну покірність, а це має бути згода з його думкою.

 • . 6

  Жінці, перед якою стоїть завдання, як звабити чоловіка Льва, слід знати, що він не любить приймати допомогу. Не можна пропонувати її безпосередньо, особливо при сторонніх людях. Для жінки, яка обрала у свої супутники чоловіка Льва, належить важке завдання. Вона повинна бути холодною і величною королевою в суспільстві, але ніжною і ласкавою зі своїм обранцем. Бути самодостатньою, утвореної, мати свою думку, але знаходити компроміси і згоду з супутником життя. Блищати у світлі, подобатися всім чоловікам, але належати тільки йому єдиному. Суворо дотримуватися межі дозволеного.

 • . 7

  Дама серця чоловіка Льва повинна вигідно відображати його царську натуру і підкреслювати його переваги. Сірим мишкам і посереднім тихоням немає місця в його серці, вони ніколи не зацікавлять Лева. Тому, перш, ніж закохати в себе такої людини, варто задуматися, витримаєш таке велич і постійну відповідність. Нелегке це справа — бути супутником «царя».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :