Як зварити огорожу на могилу?

як зварити огорожу на могилу ?

Вам знадобиться
 • Набір слюсарних інструментів
 • Лопата
 • Цементний розчин
 • Фарба
 • Кисть
Інструкція
 • . 1

  У молодості життя здається нескінченною. Людина радіє кожному прожитому дню і вважає, що так буде завжди. Але молодість рано чи пізно закінчується, і настає час, коли вперше вмирає хтось з близьких людей. Біль втрати здається нестерпним, але проходить час, і біль поступово вщухає. Тіло близької людини віддано землі, насипаний могильний горбок, і місце поховання обнесено тимчасовою огорожею. Пройшли дощі, земля на могилі всілася і постає питання, а як зварити огорожу на могилу?

 • . 2

  У рекламно-інформаційних газетах можна знайти нескінченну безліч фірм і незалежних працівників, які пропонують послуги з виготовлення металоконструкцій. Можна навмання вибрати когось зі списку виконавців, однак повної впевненості в тому, що робота буде виконана якісно і в зазначений термін, немає. Щоб результат був більш-менш прогнозованим, варто пошукати знайомих, які можуть порадити, де краще замовити огорожу. Можливо, вони навіть самі зуміють виконати подібне замовлення. Після остаточного вибору виконавця, виникає наступне питання: як зробити огорожу покрасивей?

 • . 3

  Потрібно переглянути всі ескізи решіток, які можуть запропонувати замовнику і вибрати той малюнок, який максимально влаштовує. Після цього слід вказати розміри огорожі та способи кріплення грат до стовпчиків. Якщо розміри огорожі невеликі, її можна зробити цілісною. Це позбавить від необхідності кріпити решітки до стовпчиків на кладовищі. Однак привезти таку огорожу можна буде тільки у вантажній машині. Розбірну огорожу простіше перевезти, але доведеться подумати над тим, як краще зібрати її на кладовищі. Можна взяти з собою зварювання і приварити решітки на місці, можна зібрати конструкцію на болтах.

 • . 4

  Над тим, як пофарбувати огорожу на кладовищі, потрібно думати після остаточної установки огорожі на цвинтарі. Для установки несучих стовпчиків необхідно викопати чотири ями, встановити в них стовпчики і бажано залити цементним розчином з додаванням дрібних камінчиків для міцності. Зварювати огорожу на кладовищі проблематично, тому зазвичай решітки кріплять до стовпчиків за допомогою болтів. Для того, щоб зловмисники не змогли розібрати з’єднання і вкрасти решітки, кінці всіх болтів розклепуються молотком. Таким чином проблема як встановити огорожу на кладовищі, вирішена.

 • . 5

  Якщо огорожа була попередньо пофарбована в майстерні грунтовою фарбою, потрібно просто нанести зверху шар олійної фарби. В іншому випадку треба очистити огорожу від іржі спеціальним перетворювачем іржі або звичайної мокрою ганчіркою і покрити грунтовкою. Після того, як грунтовка висохне, пофарбувати огорожу. Якщо все зроблено правильно, то огорожа простоїть багато років, не вимагаючи особливого догляду. Бажано не рідше одного разу на два-три роки очищати облуплену фарбу і фарбувати огорожу. І не забувати час від часу відвідувати могилу. Розмірковуючи про тлінність життя, людина гостріше починає відчувати її цінність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :