Як звернути увагу хлопця, який тобі подобається?

як звернути увагу хлопця, який тобі подобається?

Вам знадобиться
 • Увага до власної зовнішності
 • Знання інтересів хлопця
 • Рішучість
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше у взаєминах недостатньо просто сидіти і чекати, поки хлопець зробить перший крок. Він може сильно подобатися дівчині, але з тієї чи іншої причини не проявляти свого інтересу до неї. Можливо, хлопець соромиться, не знає, як завести розмову, не впевнений у взаємності або просто не зацікавлений у спілкуванні. Чим мучитися в сумнівах, краще подумати про те, як звернути на себе увагу хлопця, який тобі подобається. Якщо у дівчини з ним є точки дотику: загальна робота, компанія друзів, — завдання полегшується. Якщо ж ні, потрібно постаратися їх знайти. Довідатися, чим захоплюється хлопець, куди любить ходити, і намагатися відвідувати ті ж місця.

 • . 2

  Як би багато не говорили про важливість внутрішнього світу, для більшості чоловіків величезне значення має зовнішність. Принаймні, на першому етапі знайомства і зав’язування відносин. Неохайна, недоглянута дівчина, яка не бажає стежити за собою, навряд чи здатна привернути увагу до себе. Таким чином, потрібно постаратися бути у всеозброєнні: приховати недоліки, підкреслити достоїнства, надягати одяг до обличчя, приділяти увагу зачісці, макіяжу та манікюру. Не можна забувати і про манеру подати себе. Якщо від природи дівчина незграбна, то ніщо не заважає їй записатися на танці чи фітнес. Фізичні вправи в будь-якому разі не будуть шкідливі, а постава і фігура від них безумовно виграють. Причому необов’язково виглядати як топ-модель, головне — вміло користуватися тими зовнішніми даними, які дано природою. Якщо дівчина впевнена в собі, любить і цінує себе такою, яка є, це почуття мимоволі передається оточуючим.

 • . 3

  Дівчина, спантеличена проблемою, як привернути увагу хлопця, який тобі подобається, не повинна забувати про мову жестів і міміки. Вони багато про що можуть сказати, часто набагато більше, ніж слова. Відомий факт, що розташувати до себе співрозмовника можна за допомогою налаштування з ним на потрібну хвилю. Приміром, під час розмови копіювати його жести в дзеркальному відображенні. Потрібно уникати закритих поз: чи не схрещувати руки або ноги, не ховати погляд. Що стосується останнього, то тут потрібно дотримуватися «золотої середини». Занадто довгий і пильний зоровий контакт викликає відчуття виклику, загрози або прямого сексуального пропозиції. Якщо в плани дівчини поки не входить останнє, краще не переборщувати з такими поглядами. Дивитися в очі співрозмовнику потрібно, але не більше ніж на дві секунди. Щоб зацікавити хлопця, не потрібно забувати навіть про такі дрібниці, як запах. Духи повинні бути ненав’язливими, приємними, і ними ні в якому разі не можна обливатися з ніг до голови.

 • . 4

  Що стосується виразу обличчя, воно не повинно виглядати так, ніби дівчина щойно з’їла лимон. Кислі, страждальницькі міни неприємні нікому, поряд з такою людиною не хочеться довго перебувати. Відкрите, дружелюбне особа з привітною посмішкою завжди приємно і викликає симпатію, навіть якщо воно не позбавлене недоліків. Можна і навіть потрібно говорити об’єкту інтересу компліменти, давати зрозуміти своє розташування до нього. Але не варто перестаратися в цьому, інакше хлопець може запідозрити у фальші і нещирості.

 • . 5

  Звернути увагу хлопця на себе допоможе і поділ його інтересів. Про те, чим він захоплюється, можна легко дізнатися від його друзів або знайомих. Можна вивчити ті питання, які його цікавлять, і при нагоді показати свою обізнаність в них. Це приємно здивує хлопця і розташує у бік дівчини. Також справу можуть значно полегшити соціальні мережі. Зараз багато спілкуються з їх допомогою. Ніщо не заважає дівчині відшукати предмет своєї захопленості в соціальних мережах, додатися до нього в друзі і спробувати спілкуватися там. Хто знає, можливо, віртуальне спілкування з часом переросте в тепер уже обопільне бажання зустрітися в реальному житті.

 • . 6

  І найголовніше, що допоможе вирішити проблему, як сподобатися хлопцю, це активна життєва позиція. Потрібно не боятися зробити перший крок: підійти, заговорити, посміхнутися. Якщо хлопцю дівчина сподобається, далі він цілком може взяти все в свої руки. Якщо ж ні, можливо, не варто нав’язуватися, адже далі буде тільки болючіше. Але вміння робити перший крок у відносинах не слід плутати з настирливістю і нахрапом. Дівчина, яка і дихати хлопцеві не дає, сама накидається на нього, може, і отримає бажане, але навряд чи надовго. Адже чоловік, в першу чергу, мисливець, йому не цікаво, коли здобич сама кидається в руки. Таким чином, трохи жіночої хитрості, чарівності, сміливості, — і бажаний чоловік обов’язково зверне на дівчину увагу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :